فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان رودسر: مهارت آموزی رکن اصلی اشتغال در جامعه است
زمان درج : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر ساعت ۱۰:۴۷ تعداد بازدید : 301 نسخه چاپی

حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان رودسر: مهارت آموزی رکن اصلی اشتغال در جامعه است

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر دیداری از سوی مدیر کل و مسئولین استانی اداره کل به همراه رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر با امام جمعه محترم شهرستان رودسر صورت پذیرفت.

در این دیدار در ابتدا مهندس عطایی پور مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای به تشریح دستورالعمل ها و برنامه های سازمانی پرداخت و امر اشتغال در جامعه را یکی از اهداف مهم سازمانی عنوان نمود. در این نشست مدیر کل فنی و حرفه ای یکی از برنامه های مهم سازمان را ره گیری اشتغال کارجویان اعلام نمود و بیان داشت در این رهگیری مشخص می گردد که کارجو شغلی را که کسب نموده است مرتبط با مهارت اخذ شده است یا غیر از مهارت بوده و اگر شغلی کسب ننموده به دلیل کمبود فرصت های شغلی در جامعه است  و یا مهارت صورت گرفته مناسب و کافی نبوده است.

در ادامه امام جمعه محترم شهرستان ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از عملکرد فنی و حرفه ای در اشاعه فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان رودسر بیان داشت  که در حال حاضر در جامعه مهارت آموزی رکن اصلی اشتغال می باشد. حجت الاسلام روحانی در خصوص  مشکلات اشتغال جامعه امروز فرمود جوانان تحصیل کرده ما کمتر دنبال مهارت آموزی هستند و بیشتر دنبال پشت میز نشینی هستند که این موضوع موجب افزایش بیکاری در جامعه می گردد.

در آخر این نشست نیز یوسفی رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های امام جمعه محترم پیرامون رفع موانع و مشکلات مهارت اموزی شهرستان گزارشی از عملکرد شش ماهه مرکز بصورت مقایسه ای با سال گذشته بیان نمود .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی