فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
علیرضا حاتم زاده معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت آموزی سلاح مهم برای توسعه پایدار است
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر ساعت ۲۲:۳۵ تعداد بازدید : 336 نسخه چاپی

علیرضا حاتم زاده معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت آموزی سلاح مهم برای توسعه پایدار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، علیرضا حاتم زاده ، معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت توجه به آموزش های مهارتی و ترویج آن گفت: مهارت آموزی، سلاح بسیار مهم برای حفظ استقلال، ارتقاء اقتصاد و توسعه پایدار است.

علیرضا حاتم زاده ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در رشت، با بیان اینکه توسعه آموزش های مهارتی کمک همگان را می طلبد، اظهار داشت: بایستی برای تربیت نیروی کار دارای مهارت، ایجاد مشارکت و تعامل بین دستگاه ها در سطح استان به مدیرکل جدید فنی و حرفه ای گیلان کمک شود .

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: آمار عملکرد، آموزش میلیون نفر ساعت، گزارش دوره های آموزشی در زمان حاضر مشکلی را مرتفع نمی کند، نگاه به کارها در این حوزه بایستی پروژه ای باشد و گزارش های اشتغال محور تولید و اعلام شود .

وی با بیان این که انتظار ما از مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه ای گیلان گزارش های اثربخش در این حوزه است، اظهار داشت: به اعتقاد رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای باید در استان اتفاق بیفتد که در راس آن استاندار و معاناون وی هستند .

وی در ادامه سخنانش بیان داشت: از نظر ما مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایده ال مرکزی است که صاحبان صنایع، صنوف، بنگاه ها و سایر دستگاه ها در برنامه ریزی آن مرکز مشارکت جدی داشته باشند .

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تعامل بین نظام آموزشی رسمی و غیررسمی را بسیار مهم حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: تعامل بین این دو نظام بایستی مطالبه شود .

وی با اشاره به گستردگی فعالیت های آموزش های فنی و حرفه ای و تشریح آن در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد: معتادان بهبود یافته، حوزه زندانیان، زنان بی سرپرست و سرپرست خانوار از مخاطبان آموزش های فنی و حرفه ای در حوزه اجتماعی هستند .

در این مراسم ضمن قدردانی از رحیم عطائی پور مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، محمد حسینی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی