***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
علیرضا حاتم زاده معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت آموزی سلاح مهم برای توسعه پایدار است
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر ساعت ۲۲:۳۵ تعداد بازدید : 172 نسخه چاپی

علیرضا حاتم زاده معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت آموزی سلاح مهم برای توسعه پایدار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، علیرضا حاتم زاده ، معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت توجه به آموزش های مهارتی و ترویج آن گفت: مهارت آموزی، سلاح بسیار مهم برای حفظ استقلال، ارتقاء اقتصاد و توسعه پایدار است.

علیرضا حاتم زاده ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در رشت، با بیان اینکه توسعه آموزش های مهارتی کمک همگان را می طلبد، اظهار داشت: بایستی برای تربیت نیروی کار دارای مهارت، ایجاد مشارکت و تعامل بین دستگاه ها در سطح استان به مدیرکل جدید فنی و حرفه ای گیلان کمک شود .

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: آمار عملکرد، آموزش میلیون نفر ساعت، گزارش دوره های آموزشی در زمان حاضر مشکلی را مرتفع نمی کند، نگاه به کارها در این حوزه بایستی پروژه ای باشد و گزارش های اشتغال محور تولید و اعلام شود .

وی با بیان این که انتظار ما از مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه ای گیلان گزارش های اثربخش در این حوزه است، اظهار داشت: به اعتقاد رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای باید در استان اتفاق بیفتد که در راس آن استاندار و معاناون وی هستند .

وی در ادامه سخنانش بیان داشت: از نظر ما مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایده ال مرکزی است که صاحبان صنایع، صنوف، بنگاه ها و سایر دستگاه ها در برنامه ریزی آن مرکز مشارکت جدی داشته باشند .

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تعامل بین نظام آموزشی رسمی و غیررسمی را بسیار مهم حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: تعامل بین این دو نظام بایستی مطالبه شود .

وی با اشاره به گستردگی فعالیت های آموزش های فنی و حرفه ای و تشریح آن در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد: معتادان بهبود یافته، حوزه زندانیان، زنان بی سرپرست و سرپرست خانوار از مخاطبان آموزش های فنی و حرفه ای در حوزه اجتماعی هستند .

در این مراسم ضمن قدردانی از رحیم عطائی پور مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، محمد حسینی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها