فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
محمد حسینی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر ساعت ۲۲:۴۱ تعداد بازدید : 538 نسخه چاپی

محمد حسینی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، محمد حسینی ، مدیرکل ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در سخنانی با بیان این که امروز دغدغه اصلی اشتغال جوانان است، اظهار داشت: تنها از مسیر آموزش های فنی و حرفه ای می توانیم اشتغال پایدار ایجاد کنیم .

محمد حسینی با بیان اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در کشور بیان داشت: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست .

وی اظهار داشت: کشورهایی که امروز به لحاظ بهره وری و رشد اقتصادی در بالای جداول قرار دارند کشورهایی هستند که در سال های گذشته اهتمام ویژه ای به آموزش های فنی و حرفه ای داشتند .

وی خاطر نشان کرد: اجرای هر طرح و برنامه در کشور، اگر پیوست فنی و حرفه ای نداشته باشد، مسکنی بیش نیست .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزش های مهارتی نیاز امروز جامعه است.

علی اصغر جمشیدنژاد در این مراسم افزود: اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای برای پاسخگویی به ضرورت ها و نیازهای فعلی مطرح است .

وی اظهار داشت: آموزش های مهارتی به دلیل ارزان بودن، کوتاه بودن مدت زمان کسب مهارت و بازدهی زودهنگام و امکان انتقال دانش و حرفه برای فراگیری ما را ملزم می کند و یک ضرورت و نیاز جامعه است .

معاون استاندار گیلان با تاکید بر ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه خاطر نشان کرد: کسب این آموزش ها در رفع و کاهش برخی مشکلات در جامعه کمک کننده است .

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در این مراسم در سخنانی بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه اشتغالزایی سازمانی موثر است .

داداشی با بیان این که امروز در کشور نیازمند اشتغالزایی هستیم و در این زمینه در کشور بحران داریم، افزود: دولت هم ظرفیت جذب نیرو را ندارد، سازمان فنی و حرفه ای یکی از سازمانی است که می تواند به برون رفت از مسئله اشتغال و رهایی از این بحران کمک کند.

شایان ذکر است در این مراسم از رحیم عطائی پور مدیرکل سابق قدردانی شد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی