***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
محمد حسینی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر ساعت ۲۲:۴۱ تعداد بازدید : 345 نسخه چاپی

محمد حسینی ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، محمد حسینی ، مدیرکل ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در سخنانی با بیان این که امروز دغدغه اصلی اشتغال جوانان است، اظهار داشت: تنها از مسیر آموزش های فنی و حرفه ای می توانیم اشتغال پایدار ایجاد کنیم .

محمد حسینی با بیان اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در کشور بیان داشت: هیچ توسعه ای بدون آموزش های فنی و حرفه ای شکل نمی گیرد و قابل تصور نیست .

وی اظهار داشت: کشورهایی که امروز به لحاظ بهره وری و رشد اقتصادی در بالای جداول قرار دارند کشورهایی هستند که در سال های گذشته اهتمام ویژه ای به آموزش های فنی و حرفه ای داشتند .

وی خاطر نشان کرد: اجرای هر طرح و برنامه در کشور، اگر پیوست فنی و حرفه ای نداشته باشد، مسکنی بیش نیست .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزش های مهارتی نیاز امروز جامعه است.

علی اصغر جمشیدنژاد در این مراسم افزود: اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای برای پاسخگویی به ضرورت ها و نیازهای فعلی مطرح است .

وی اظهار داشت: آموزش های مهارتی به دلیل ارزان بودن، کوتاه بودن مدت زمان کسب مهارت و بازدهی زودهنگام و امکان انتقال دانش و حرفه برای فراگیری ما را ملزم می کند و یک ضرورت و نیاز جامعه است .

معاون استاندار گیلان با تاکید بر ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه خاطر نشان کرد: کسب این آموزش ها در رفع و کاهش برخی مشکلات در جامعه کمک کننده است .

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در این مراسم در سخنانی بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه اشتغالزایی سازمانی موثر است .

داداشی با بیان این که امروز در کشور نیازمند اشتغالزایی هستیم و در این زمینه در کشور بحران داریم، افزود: دولت هم ظرفیت جذب نیرو را ندارد، سازمان فنی و حرفه ای یکی از سازمانی است که می تواند به برون رفت از مسئله اشتغال و رهایی از این بحران کمک کند.

شایان ذکر است در این مراسم از رحیم عطائی پور مدیرکل سابق قدردانی شد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها