فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری دوره آموزشی برای صنف موتور سیکلت بر اساس تفاهم نامه سازمان مرکزی با اتاق اصنف ایران در مر کز تالش
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان ساعت ۰۸:۵۲ تعداد بازدید : 631 نسخه چاپی

برگزاری دوره آموزشی برای صنف موتور سیکلت بر اساس تفاهم نامه سازمان مرکزی با اتاق اصنف ایران در مر کز تالش

به گزارش مركز آموزش فني و حرفه اي حضرت امام (ره) شهرستان تالش، در راستای اجرایی کردن تفاهمنامه منعقده في مابين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و شرکت میهن یدک گرمسار با همكاري اتاق اصناف ایران واتحاديه صنف  تعميركاران و فروشندگان  قطعات موتور سيكلت شهرستان تالش دوره اي با عنوان       آشنایی با عملکرد سیستم انژکتور موتور سیکلت "  در مركز آموزش فني و حرفه اي تالش برگزارشد .

این دوره با هدف ارتقاء مهارت سطح توانائی عمومی و تخصصی تعمیرکاران موتورسیکلت برگزارگرديد و شركت كنندگان در اين دوره از نزديك با اصول ، روش و مهارتهاي آموزش عيب يابي و عملكرد سيستم ان‍ژكتور آشنا شدند. اين دوره توسط كارشناس ومدرس شركت ميهن يدك گرمسار آقای مهندس گيلوري اجرا گرديد .

اسماعیل زاده رئیس مرکز؛ پس از حضور در کارگاه آموزشی فوق و بازدید از نحوه آموزش موصوف ضمن خیر مقدم به مربی محترم و کلیه مدعوین ؛ آموزش های مهارتی را زیر بنای توسعه پایدار قلمداد نموده و از حضور همه افراد در این دوره تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی