فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری دومین جلسه شورای مهارت شهرستان رودسر
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۵ آبان ساعت ۰۸:۳۶ تعداد بازدید : 659 نسخه چاپی

برگزاری دومین جلسه شورای مهارت شهرستان رودسر

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر، با توجه به اهمیت طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سطح کشور و تاکیدات ویژه ریاست جمهوری محترم و پیگیری و اجرای استانداری محترم دومین جلسه کارگروهی شورای مهارتی شهرستان رودسر با حضور روسای ادارات دستگاه های ذیربط و فرماندار محترم شهرستان رودسر در محل فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه در ابتدا آقای هادی یوسفی رئیس آموزش فنی و حرفه ای به عنوان دبیر کارگروه طرح مهارت آموزی و کلینیک کسب و کار را تشریح و شرایط اجرا و برش شهرستانی را اعلام نمودند. در ادامه هر یک از مسئولین ادارات مجموعه اقدامات صورت گرفته و پیشنهادات کاربردی خود را مطرح نمودند و در آخر دکتر وارسته فرماندار محترم شهرستان ضمن تاکید بر گسترش مهارت آموزی جهت پایداری در اشتغال خواستار همکاری و اقدام مسئولین ادارات جهت اخذ برش شهرستانی، اجرای طرح مهارت آموزی و همچنین ارایه بانک اطلاعاتی، سرمایه گذاری زیر مجموعه ادارات مرجع مجوز را گردیدند. و اعلام وصول نتیجه از طریق دبیر خانه شورای مهارت پیگیری و گزارش صورت پذیرد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی