فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
شکل گیری آموزش های مهارتی در دوره تحصیلات متوسطه، هرم اشتغال کشور را کارآمد می کند
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ آبان ساعت ۱۲:۵۷ تعداد بازدید : 721 نسخه چاپی

شکل گیری آموزش های مهارتی در دوره تحصیلات متوسطه، هرم اشتغال کشور را کارآمد می کند

محمد حسینی مدیرکل در دیدار با معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گيلان گفت: برنامه ریزی آموزش های مهارتی برای دانش آموزان کشور در مقطع متوسطه زمینه هدایت تحصیلی و شکل گیری بهینه هرم اشتغال کشور را فراهم می نماید.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، حسین پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش و داودی رئیس اداره فنی و حرفه ای و کاردانش استان در دیدار با محمد حسینی مدیرکل آموزش و فنی و حرفه ای گیلان طرح ها و برنامه های مشترک را ارزیابی و درخصوص بهبود و پیشرفت امور، تصمیماتی را اخذ کردند.

در این دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با تاکید بر اجرای موثر طرح ملی ایران مهارت ابراز داشت: از این پس جلسات کارشناسی مشترک هردو هفته یکبار برگزار شود.

وی افزود آموزش و پرورش، آموزش عالی و آموزش فنی و حرفه ای که تأمین کننده اصلی منابع انسانی کشور هستند در گام نخست باید هدف گذاری صحیحی را بر پایه محور توسعه استان داشته باشند.

دراین نشست حسین پور نیز با تاکید بر آموزشهای هدفمند در مسیر اشتغالزایی جوانان استان ابراز امیدواری کرد در جلسات مشترک که به شکل مستمر برگزار خواهد شد، آموزش و پرورش و آموزش فنی و حرفه ای استان از ظرفیتها و توانمندیهای خود بمنظور هم افزایی و ارتقاء بهره وری سود جویند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گیلان ، توجه به آموزش های فنی و حرفه ای را از اولویتهای عالی خود اعلام کرد و تصریح کرد هدایت علمی و اصولی شغلی و آموزشی دانش آموزان می تواند  پشتوانه مؤثری برای پیشرفت کشور باشد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی