فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
تولید اپلیکیشن های آموزشی توسط اداره کل فنی و حرفه ای گیلان
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ آبان ساعت ۱۳:۳۷ تعداد بازدید : 791 نسخه چاپی

تولید اپلیکیشن های آموزشی توسط اداره کل فنی و حرفه ای گیلان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در دیدار اعضای نظام صنفی رایانه استان از آغاز پروژه های تولید اپلیکیشن های آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی مدیرکل، در این نشست اظهارداشت ، به لحاظ اهمیت دولت الکترونیک سازمان نظام صنفی رایانه استان و آموزش فنی و حرفه ای استان می توانند همکاری خوبی داشته باشند.

وی گفت: آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی و خصوصی چنانچه رویکرد آن به سمت فناوری های نوین و فضای مجازی حرکت نکند دچار آسیب فراوان می شوند،که این اداره کل در نظر دارد از ظرفیت های فناوری اطلاعات حداکثر استفاده را ببرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ادامه داد در این حوزه توجه به تولید محتوا بسیارحائز اهمیت می باشد که رویکرد تعاملی باید در دستور کارفرایند های آموزشی قرار گیرد.

محمدحسینی، توسعه اپلیکیشن های آموزشی را یک ضرورت دانست که آموزش فنی و حرفه ای استان این آمادگی را دارد بین تشکل های آموزشی نظیر آموزشگاههای آزاد و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات بخصوص جوانان کار آفرین نقش موثری را بمنظور هماهنگی و تسهیل امور ایفاء نماید.

در این نشست دکتر کسایی رئیس نظام صنفی رایانه استان به معرفی ساختار نظام صنفی، تعداد اعضاء و تشریح اقدامات و برنامه های انجام شده پرداخت و خواستار تمدید تفاهمنامه با موضوعات جدید شد.

وی همچنین از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان دعوت بعمل آورد تا در نمایشگاه الکامپ از تاریخ 6 تا 9 آذر ماه 1397 شرکت نماید.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی