فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بهره برداری از پژوهش ها در دستگاههای اجرایی تقویت شود
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۲:۰۹ تعداد بازدید : 751 نسخه چاپی

بهره برداری از پژوهش ها در دستگاههای اجرایی تقویت شود

محمد حسيني، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گفت: هفته پژوهش فرصتی است که از دستگاههای اجرایی بهره بردار از پژوهش ها تقدیر شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، محمد حسيني، مدير كل با حضور در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان كه در مدیریت امورشعب بانک رفاه برگزارشد، با اشاره به نزديك بودن هفته پژوهش گفت: ترغیب کارکنان یک دستگاه اجرایی به امر پژوهش و صرفا هزینه کرد بودجه پژوهشی عامل موثری در پژوهش محوری ادارات دولتی نیست.

وی افزود: شاخصی که می توان میزان نفوذ فرهنگ پژوهش را در یک سازمان سنجید، توجه به یافته های پژوهشی و بهره برداری از آن در اجرای برنامه هاست.

حسینی پیشنهاد کرد: علاوه بر تشویق پژوهشگران دستگاههای اجرایی، از مدیرانی که این پژوهش ها را در محیط کاری خود عملیاتی کردند و به عبارتی تصمیم گیری هایشان مبتنی بر روش های حل مسئله از طریق تحقیق بوده است نیز، تقدیر شود.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی