فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
تقدیر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک در صبحگاه مشترک فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱ آذر ساعت ۰۸:۴۰ تعداد بازدید : 465 نسخه چاپی

تقدیر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک در صبحگاه مشترک فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا

         به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا؛ مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان صومعه سرا بمناسبت هفته ناجا و با حضور فرماندار صومعه سرا و مسئولین ارشد این شهرستان در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان صومعه سرا برپا شد.
در این مراسم سرهنگ پاسدار عبدالعلی شعبانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا ضمن خیر مقدم و ارائه گزارش عملکرد در کلیه حوزه های مرتبط  کاری، به فعالیت در بخش مهارت آموزی سربازان وظیفه اشاره داشت و بیان نمود که قشر عظیمی از جوانان کشور سالانه در نیروهای مسلح مشغول به سربازی می‌شوند که وظیفه اصلی آن‌ها حفظ امنیت کشور است؛ اما در کنار این مسئولیت مهارت نيز می آموزند. ایشان به همکاری و تعامل صمیمانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اشاره داشته و ضمن تقدیر از این مجموعه اظهار داشت: که ما هرمقدار مهارت افزایی را افزایش دهیم بر رشد و تعالی سرمایه‌های انسانی در کشور نزدیک تر خواهیم شد. در پایان این مراسم از سرپرست مرکز، کارشناس آموزش اداره کل استان و چند تن از همکاران مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان بابت حضور و همکاری موثر در امر مهارت آموزی تقدیر شد.
شایان ذکر است که عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا در بخش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی در هفت ماهه سال 1397، 360 نفر دوره و بالغ بر 60042 نفر ساعت آموزش می باشد. 

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی