***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
تجارت الکترونیک ارتباط میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را تسهیل می کند
زمان درج : ۱۳۹۷ جمعه ۹ آذر ساعت ۰۹:۳۵ تعداد بازدید : 149 نسخه چاپی

تجارت الکترونیک ارتباط میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را تسهیل می کند

استاندار گیلان، در حاشیه بازدید از غرفه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در نمایشگاه الکامپ 97 گیلان گفت: فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در معرفی فرصت ها و ظرفیت ها و ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان کالا و خدمات و مصرف کنندگان و تسهیل آن نقشی اساسی دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ در رشت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در هر سرزمینی از اهمیت خاصی برخوردار است اظهار داشت: هر منطقه‌ای برای دسترسی بهتر مشتریان به کالا و خدمات باید از این فرصت کمال بهره را ببرد .

وی بخش عمده فعالیت‌های ارائه شده در این نمایشگاه را مرتبط با استان گیلان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه بین تولیدات عرصه فناوری اطلاعات و بازار استان گیلان ارتباط خوبی برقرار شده است .

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به قرارداشتن برخی تولیدات در مرحله آزمایشی نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاه به توسعه این تولیدات و تجاری سازی از طریق استارت آپ ها کمک شایان توجهی می کند .

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت بیشتر از فعالان بخش های تجارت الکترونیک و فناوری های نوین شاهد درخشش روزافزون آنها در ایجاد اشتغال و درآمدزایی باشیم.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها