***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
ارائه آموزش های مهارتی اثربخش بر اساس مسائل و چالش های موجود گردشگری گیلان
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۰:۱۰ تعداد بازدید : 569 نسخه چاپی

ارائه آموزش های مهارتی اثربخش بر اساس مسائل و چالش های موجود گردشگری گیلان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، راهکار اثر بخشی آموزش های حوزه گردشگری را طراحی و تدوین برنامه های آموزشی بر اساس مسائل و چالش های موجود در صنعت گردشگری گیلان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در راستای برنامه ­های اجرایی طرح 2020، سال دیدار از گیلان، جلسه ای در محل اداره کل برگزار شد.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، ضمن اشاره به ظرفیت های اشتغالزایی صنعت گردشگری در استان گیلان، اولویت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان را ارائه آموزش مهارتی گردشگری بر اساس مسائل و چالش های موجود گردشگری استان عنوان کرد.

وی افزود برای فرهنگ سازی و دامن زدن به مقوله آموزش گردشگری در استان، جشنواره بزرگ مهارت آموزی گردشگری با محورهای مسابقه آزاد مهارت گردشگری روستایی، کارگاه های آموزشی برای دهیاران و فعالین حوزه گردشگری، نمایشگاه بازآفرینی مشاغل سنتی، شناسایی و برند سازی آیین های مهمان نوازی گیلان و رونمایی از طرح های دانش بنیان این اداره کل، هشتم تا دهم اسفند در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

مرتضی طالع ماسوله، ضمن اشاره به نقش آموزش در فرهنگ سازی و آمادگی گیلان برای رویداد 2020، برنامه های کمیته آموزش این طرح را تشریح نمود و بر هم ­افزایی فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و ستاد طرح 2020 تاکید کرد. در ادامه فرزاد رشیدی از اعضای کمیته آموزش طرح 2020، ضمن اشاره به اشتغال 700 نفر لیدر تور در استان گیلان تاکید کرد 470 نفر نیز کارت لیدر تور داشته و جویای کار می باشند.

روشن همتی بابایی، استاد دانشگاه گیلان ضمن تاکید بر توسعه گردشگری خلاق بیان داشت خلاقیت بخش مهمی از مقصد گردشگری هدف است و تدوین بسته های خلاق گردشگری روستایی، می تواند به رونق گردشگری استان کمک کند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی