فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
در کنار آموزش های تخصصی، نیازمند آموزش های نرم هستیم
زمان درج : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ اسفند ساعت ۲۰:۴۸ تعداد بازدید : 232 نسخه چاپی

در کنار آموزش های تخصصی، نیازمند آموزش های نرم هستیم

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در مراسم افتتاحیه جشنواره بزرگ مهارت آموزی گردشگری، اظهار کرد: در کنار آموزش های تخصصی، نیازمند آموزش های نرم هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در مراسم افتتاحیه جشنواره بزرگ مهارت آموزی گردشگری، با اشاره به لزوم استفاده از آموزش های نرم در کنار آموزش های تخصصی اظهار کرد: شناسایی و ایجاد فرصت اشتغال مهمترین هدف فنی و حرفه ای استان است که همگان باید به سمت افزایش اشتغالزایی برای گیلان گام بردارند .

محمد حسینی افزود: باید با شناسایی ظرفیت ها ، بهره برداری لازم را از آن ببریم تا با ایجاد فرصت برای مهارت آموزان زمینه های اشتغالزایی نیز فراهم شود .

وی با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در روستاهای استان تاکید کرد: براساس اسناد بالادستی و مطالعات انجام شده، آموزش های گردشگری می تواند فرصت های اشتغالزایی بسیاری را در روستاها فراهم آورده و مهاجرت معکوس روستاییان را به دنبال داشته باشد .

حسینی با اشاره به برنامه ریزی سازمان فنی و حرفه ای برای ایجاد بستر های لازم برای آموزش روستاییان با همکاری دستگاه های متولی در جهت پشتیبانی و حمایت از گردشگری گیلان خاطرنشان کرد: بازاریابی برای فروش محصولات تولید کننده از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید آموزش های مهارتی موثر برای بازاریابی را در دستور کار قرار دهیم .

وی تصریح کرد: چند شغله شدن روستاییان هدف مهمی است که باید به آن دست یابیم .

بر طبق این گزارش، جشنواره مهارت آموزی گردشگری با مشارکت ادارات کل میراث فرهنگی و آموزش فنی و حرفه ای گیلان در قالب برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در 30 غرفه و با حضور بیش از یکصد هنرمند صنایع دستی استان در سالن همایش ها و نمایشگاهی سازمان منطقه آزاد انزلی آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.

در این جشنواره از سامانه فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی گیلان و سامانه برنامه ریزی آموزشی مراکز گردشگری استان نیز رونمایی شد .


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی