فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
فعالان اقتصادی خود را با محیط کسب و کار وفق دهند
زمان درج : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ اسفند ساعت ۲۰:۵۸ تعداد بازدید : 238 نسخه چاپی

فعالان اقتصادی خود را با محیط کسب و کار وفق دهند

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به لزوم استفاده از فناوری های نسل چهارم در محیط کسب و کار تاکید کرد: فعالان اقتصادی باید خود را با محیط کسب و کار وفق دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در جشنواره مهارت آموزی گردشگری با اشاره به امضای تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد انزلی و اداره کل فنی و حرفه ای گیلان برای افزایش مهارت بین فعالان حوزه های مختلف محدوده این منطقه اظهار کرد: دنیای امروز به مهارت افراد اهمیت می دهد و مدرک تحصیلی از اهمیت کمتری نسبت به مهارت برخوردار است .

وی افزود: با توجه به گردشگر پذیر بودن گیلان، یکی از مشکلات این استان نبود مهارت در گردشگری و هدایت گردشگران برای استفاده هرچه بهتر از مواهب طبیعی و جاذبه های تاریخی و همچنین در آمد زایی فعالان صنایع دستی با فروش محصولاتشان است .

مسرور تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص مهارت آموزی به فعالان حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی تا دو سال آینده این منطقه به عنوان الگو برای کشور معرفی خواهد شد .

وی در ادامه با اشاره به تفاوت محسوس محیط کسب و کار امروزی با دوسال گذشته تصریح کرد: فعالان اقتصادی زمانی می توانند موفق شوند که خود را با محیط کسب و کار و با فناوری های نسل چهارم وفق دهند .

مسرور با اشاره به نوسانات قیمت ارز در کشور و کاهش سفرهای خارجی و استقبال مردم از سفرهای داخلی افزود: استان گیلان با وجود همه ظرفیت ها برای جذب گردشگر، کارهای نکرده بسیاری در این حوزه دارد و باید شرایطی فراهم شود تا گردشگران به صورت هدفمند وارد این استان شوند .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خاطر نشان کرد: باید محیط کسب و کار توسط فعالان اقتصادی رصد شده و در بخش های سود آور نقش آفرین باشند و باید بگویم یکی از حوزه ها استفاده از فناوری های موج چهارم است و یقین دارم که اقتصاد کشور در آینده نزدیک به این سمت می رود .


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی