فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
به اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان تبريك مي گويم كه مسير جديدي را انتخاب كرده است
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۱۱ اسفند ساعت ۱۶:۰۰ تعداد بازدید : 260 نسخه چاپی

به اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان تبريك مي گويم كه مسير جديدي را انتخاب كرده است

غلامعلي جعفر زاده ايمن آبادي، نماينده رشت در مجلس شوراي اسلامي در اختتاميه جشنواره بزرگ مهارت آموزي گردشگري گفت به اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان تبريك مي گويم كه مسير جديدي را انتخاب كرده است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، غلامعلي جعفر زاده ايمن آبادي، نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي در اختتاميه جشنواره بزرگ مهارت آموزي گردشگري در سالن همايش منطقه آزاد انزلي، در ابتدا با تشكر ويژه از دست اندركاران و برگزاركنندگان اين مراسم گفت: به اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان تبريك مي گويم كه مسير جديدي را انتخاب كرده است.

وي با اشاره به اهميت توليد محتوا در حوزه گردشگري تأكيد كرد: هنر ما بايستي اين باشد كه تهديدها را تبديل به فرصت كنيم و به نحو ااحسن از فرصتهاي شناسايي شده و اين نعمت هاي طبيعي خدادادي استان گيلان استفاده كنيم.

نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: ما جاذبه هاي گردشگري همچون ماسوله، داماش آسمان رود در منهي عليه شرق گيلان را داريم كه نتوانستيم به اندازه كافي آنها را به دنيا معرفي كرده و از آنه استفاده كنيم.

وي با اشاره به اينكه نفت ما را تنبل كرده است تأكيد كرد: بايستي در اين شرايط سخت اقتصادي، دست به دست هم داده و با اين امكانات موجود، ثروت توليد كنيم و مردم ما را از اين مشكلاتن رهايي بخشيم.

در پايان غلامعلي جعفر زاده ايمن آبادي، نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، از غرفه هاي نمايشگاه جشنواره بزرگ مهارت آموزي گردشگري بازديد نمود.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی