***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نشست رئیس مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیر حوزه علمیه اهل البیت (ع) این شهرستان
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ ارديبهشت ساعت ۱۱:۰۰ تعداد بازدید : 261 نسخه چاپی

نشست رئیس مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیر حوزه علمیه اهل البیت (ع) این شهرستان

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه جاری ، جلسه ای با حضور رضا حجت انصاری رئیس مرکز ، حجت الاسلام حاج آقا رضوان فر مدیر حوزه علمیه اهل البیت (ع) ، معاونین پژوهش ، اجرایی و آموزش این حوزه در محل دفتر حوزه برگزار شد .

در این نشست ، رضا حجت انصاری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت اظهار داشت : توانمند سازی و ارائه آموزشهای مهارتی کاربردی به طلاب و خانواده های آنان بر اساس شایستگی های شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و استانداردهای آن ، باعث ارتقاء سطح معیشت  این قشر جامعه خواهد شد .
وی در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی کامل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت برای آموزش به طلاب و خانواده های آنان خبر داد و خاطرنشان کرد: مهارت های فنی و حرفه ای و کابردی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کمک شایانی به ایجاد خود اشتغالی و افزایش درآمد خانواده ها خواهد شد .  
در پایان مقرر شد لیست دوره های مرکز شهید خوش سیرت برای حوزه ارسال و برنامه ریزی های لازم برای اجرای دوره آموزش مهارتی برای طلاب و خانواده های آنان اجرا شود .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی