***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
دانش آموزان با کسب مهارت های کارآفرینی برای ورود به بازار کار آماده می شوند
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت ۰۸:۴۹ تعداد بازدید : 281 نسخه چاپی

دانش آموزان با کسب مهارت های کارآفرینی برای ورود به بازار کار آماده  می شوند

درنمایشگاه توانمندیهای دانش آموزان که در مدرسه پیشتازان رشت که با طی دوره های مهارتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای محصولاتی را ارایه کردند، محمدحسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برکسب مهارت های کارآفرینی توسط دانش آموزان تاکیدکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی ضمن حضور در نمایشگاه توانمندیهای دانش آموزان و اولیاء ایشان گفت: تحصیل دانش در مدرسه به تنهایی برای ساختن آینده شغلی دانش آموزان کفایت نمی کند و خانواده ها باید کسب مهارت را نیز برای فرزندان شان فراهم نمایند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان افزود: مهم ترین مهارتی که می توان در این سنین به دانش آموزان و خانواده ایشان پیشنهاد کرد، مهارت کارآفرینی است.

وی تصریح کرد: علاوه برتوجه پیشرفت تحصیلی مواردی از جنس رفتار نیز باید مورد توجه خانواده ها قرارگیرد، چرا که مهارت کارآفرینی برپایه رفتارهای نظیر پرسشگری، آزمایشگری، شبکه سازی و...شکل می گیرد که هیچ کدام اینها دانش نیستند.

حسینی در خاتمه با تحسین دانش آموزان که در دوره کوتاه مهارت موفق به تولید محصولاتی شدند گفت: امیدداریم با کاشت بذر نظم و پشتکار و توهم در رفتار دانش آموزان کشور بتوانیم آینده سازان پرامید تربیت نمائیم.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی