***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آزمون آنلاين در سال 98 با كيفيت بالاتري برگزار مي شود
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت ۱۱:۱۵ تعداد بازدید : 309 نسخه چاپی

آزمون آنلاين در سال 98 با كيفيت بالاتري برگزار مي شود

حسن كشاورز جوبنه، مديركل سنجش مهارت و صلاحيت حرفه‌اي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، در شوراي اداري اداره كل گيلان تصريح كرد: آزمون هاي آنلاين در سال 1398 با كيفيت بالاتري برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، در دومين نشست شوراي اداري اداره كل كه با حضور مديركل سنجش مهارت و صلاحيت حرفه اي سازمان برگزار شد، محمد حسيني، مديركل آموزش فني و حرفه‌اي گيلان، ضمن تشريح برنامه هاي سال 1398 به اهميت ارايه آموزشهاي مرتبط با رسته هاي اولويت‌دار طرح تكاپو اشاره كرد و گفت: مطمئناً با توجه به اولويت طرح تكاپو، آموزشهاي روستايي در گيلان با طرح " چند منبع درآمدي كردن روستائيان " با توسعه كمي و كيفي خواهد يافت.

حسن كشاورز جوبنه نيز با تأكيد بر اهميت آزمون‌هاي پروژه محور در حوزه آموزش‌هاي مهارتي خاطر نشان كرد: اساس اين نوع از آزمون‌ها استاندارد بودن آنهاست كه لازمه آن استاندارد كردن زمان، مواد مصرفي و تجهيزات آزمون است.

وي با اشاره به اينكه آزمونهاي آنلاين از ساختار آزمونهاي سازمان حذف نمي شود، چرا كه در بسياري از رشته ها قابليت بهره برداري خواهد داشت، گفت: در سال 1398 با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اين آزمون‌ها با كيفيت بالاتري به مخاطبان سازمان ارايه مي شود.

مديركل سنجش مهارت و صلاحيت حرفه‌اي سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور، با بيان اينكه بايد از برند و لوگوي سازمان به شكل يكساني در آزمونهاي مختلف استفاده نكنيم تصريح كرد: يك راه اعتباربخشي به گواهينامه هاي سازمان اين است كه برند مراكز مختلف در بخش دولتي و خصوصي در گواهينامه ها ديده شودتا با ايجاد رقابت كيفيت كار آموزش و آزمون در مراكز بالاتر رود.

وي در خاتمه از تلاش‌هاي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان در تحقق برنامه هاي دفتر سنجش مهارت و صلاحيت حرفه‌اي تقدير كرد.

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی