***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ خرداد ساعت ۱۴:۵۸
توليد محصولات كشاورزي و صنايع دستي با هزينه كم، توسط روستائيان استان گيلان حائز اهميت مي باشد
زمان درج : ۱۳۹۸ شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۳:۱۶ تعداد بازدید : 664 نسخه چاپی

توليد محصولات كشاورزي و صنايع دستي با هزينه كم، توسط روستائيان استان گيلان حائز اهميت مي باشد

در ديدار محمد حسيني، مديركل آموزش فني و حرفه اي و تني چند از معاونين و كاركنان اين اداره كل با نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت، آيت ا. . . فلاحتي گفتند : توليد محصولات كشاورزي و صنايع دستي با هزينه كم، توسط روستائيان استان گيلان حائز اهميت مي باشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، آيت ا. . .  فلاحتي، نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت، با تأكيد بر اينكه استان گيلان با دارا بودن ظرفيت هاي طبيعي در حوزه دريا، جنگل و كوه مي تواند در حوزه گردشگري اثرات مهمتري را بر زندگي مردم بگذارد گفت: استفاده از اين موقعيت ها به شرطي مي تواند اثر بخش باشد كه اين فعاليت ها آثار تخريبي زيست محيطي نداشته باشد.

ايشان در خصوص اشتغال در بومگردي اذعان داشتند: به واسطه اينكه گيلان داراي فضاي بكري در گردشگري است، بايد مراكز آموزش فني و حرفه اي در اين حوزه آموزشهاي لازم را ارايه نمايند.

در ادامه آيت ا. . . فلاحتي در خصوص ارائه آموزش هاي بومگردي خاطر نشان كرد: حتماً بايد به فرهنگ بومي و ديني منطقه توجه شود و در اين مسير، برندسازي صنايع دستي و محصولات كشاورزي استان نيز حائز اهميت است كه مي تواند به اقتصاد استان كمكهاي فراواني نمايد.

نماينده ولي فقيه در استان گيلان با اشاره به ارايه آموزش هاي مهارتي در سايه پژوهش، بر آموزشهاي بروز و جديد تاكيد كرد گفت: بايد به سوي خلاقيت و نوآوري در توليد صنايع دستي و ساير محصولات استان برويم.  

در ادامه ايشان با تأكيد بر اينكه آموزش هاي مهارتي بايستي آسيب شناسي شود، بر ارايه راهكارهايي جهت رفع اين آسيب ها براي استان اشاره نمود.

نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت، با تأكيد بر اينكه توليد محصولات كشاورزي و صنايع دستي با هزينه كم، توسط روستائيان استان گيلان حائز اهميت مي باشد گفت: با توجه به ضرورت همكاري با واحدهاي توليدي، در سال رونق توليد كه رهبر معظم انقلاب نامگذاري فرمودند، فضايي را فراهم كنيم تا جوانان بتوانند به اشتغال برسند.

در اين نشست كه با حضور رؤساي مراكز و واحدهاي ستادي آموزش فني و حرفه اي استان برگزار شد، محمد حسيني، مدير كل با ارائه گزارش از عملكرد اين اداره كل در سال 1397 و اعلام برنامه هاي سال 1398 اذعان داشت: حركت آموزش مهارتي در تحقق برنامه هاي اشتغالزايي كشور، منوط به آموزشهاي هدفمند به كارجويان هدفمند است كه اين مهم تنها با همكاري و مشاركت كليه دست‌اندركاران در بخش دولتي و خصوصي محقق مي شود.

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی