***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بیش از 6 ميليون نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه‌ای استان گيلان در سال 1397 اجرا گرديد
زمان درج : ۱۳۹۸ شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۴:۳۳ تعداد بازدید : 123 نسخه چاپی

بیش از 6 ميليون نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه‌ای استان گيلان در سال 1397 اجرا گرديد

مدير کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گيلان خبرداد: براساس عملکرد ثبت شده در پرتال آموزش فنی و حرفه‌ای بیش از 6 ميليون نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه‌ای استان گيلان در سال 1397 اجرا گرديد

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان،  محمد حسيني، مدير کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گيلان خبرداد: براساس عملکرد ثبت شده در پرتال آموزش فنی و حرفه‌ای بیش از 6 ميليون نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه هاي آزاد فنی و حرفه‌ای استان گيلان در سال 1397 اجرا گرديد.

حسيني تصريح كرد: در حال حاضر براساس عملکرد ثبت شده در پرتال آموزش فنی و حرفه‌ای 25 هزار و 475 نفر دوره آموزش توسط آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای فعال در سطح استان اجرا گرديد.

وی با اشاره به اينكه تعداد مجوز تأسيس صادر شده در سال گذشته 26 مورد بوده به مشکلات آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر کشور تأكيد نمود و افزود: در حال حاضر تعداد مراجعات جهت صدور مجوز آموزشگاه آزاد در سال 1397 سه هزار نفر بوده  است.

مدير کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گيلان گفت: در سال گذشته 25 هزار و 475 نفر- دوره زیر پوشش آموزش‌های آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای موجود در سطح استان قرار گرفته‌اند. وی اظهار کرد: البته به صورت نفر ـ ساعت نیز 6 میلیون و 306 هزار و 657 نفر از آموزش‌های این آموزشگاه‌ها استفاده کرده‌اند.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی