***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
5 هزار و 664 نفر از سربازان نيروهاي مسلح استان گيلان در سال گذشته از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۹:۰۷ تعداد بازدید : 294 نسخه چاپی

5 هزار و 664 نفر از سربازان نيروهاي مسلح استان گيلان در سال گذشته از آموزش های مهارتی بهره مند شدند

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان خبر داد: 5 هزار و 664 نفر از سربازان نيروهاي مسلح استان گيلان در سال 1397 از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان محمد حسيني، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان در دیدار با نمايندگان نيروهاي مسلح استان گيلان، خواستار توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در بین سربازان شد.

حسيني با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال رونق تولید گفت: آموزش های مهارتی به عنوان یکی از ارکان اصلی دستیابی به بهره وری تولید و افزایش تولیدات داخلی با تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد می تواند نقش مهم و تأثیرگذاری را در تحقق شعار سال داشته باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان، با اشاره به عملکرد این اداره کل در سال گذشته گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای این استان در سال 1397 با برگزاری 129 دوره آموزش مهارتی در قالب 117 حرفه توانسته است 5 هزار و 664 نفر از سربازان نيروهاي مسلح استان گيلان را آموزش دهد.

وی فراگیری آموزش های مهارتی در حین خدمت را فرصتی مغتنم در راستای توانمند سازی جوانان برای ورود به بازار کار دانست و گفت: جوانان می توانند در حین گذراندن خدمت از این فرصت ارزشمند استفاده کرده و زمینه حضور موفق در بازار کار و دستیابی به اشتغال مولد و پایدار را برای خود فراهم کند.

لازم به ذكر است اين نشست با حضور نمايندگان نيروهاي مسلح استان گيلان اعم از پادگان نيروي دريايي ارتش، مرزباني ناجاي استان گيلان، دانشگاه نظامي امام خامنه اي سپاه و تيپ نيروي مخصوص مريدان سپاه برگزار گرديد.

 

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی