***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بیش از 3 هزار دانش آموز و دانشجو از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان بازدید کردند
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۹:۵۶ تعداد بازدید : 176 نسخه چاپی

بیش از 3 هزار دانش آموز و دانشجو از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان بازدید کردند

محمد حسيني، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان گيلان خبر داد: 3 هزار و 236 دانش آموز و دانشجو در هفته بازدید همگاني، از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، محمد حسيني، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان در تشریح این خبر گفت: طرح بازدید دانش آموزی از دوم تا یازدهم اردیبهشت ماه به اجرا در آمد و طی آن 3 هزار و 236 دانش آموز و دانشجو از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان بازدید کرده  و با ظرفیت ها، امکانات و تجهیزات کارگاهی مراکز آشنا شدند.

حسيني افزود: طرح بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای با هدف معرفی مشاغل فنی و مهارتی و نیز توانمندی‌ ها و ظرفیت‌ های کارگاهی مراکز اجرا شد و طی آن دانش آموزان و دانشجویان از 23 مرکز دولتی آموزش فنی و حرفه ای بازدید کردند .

وی تصریح کرد: در این بازدیدها، آموزش‌ های کپسولی و کوتاه مدت به‌ منظور آشنایی دانش آموزان با رشته های مهارتی، معرفی مهارت های منجر به اشتغال و حرفه های مختلف و نیز آموزش هایی مبتنی بر ارتقای مهارت و ایجاد اشتغال پایدار ارائه شد.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی