***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
افتتاح نخستين باشگاه كارآفريني نوجوان استان گيلان
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۲ تير ساعت ۱۲:۳۸ تعداد بازدید : 413 نسخه چاپی

افتتاح نخستين باشگاه كارآفريني نوجوان استان گيلان

مراسم افتتاحيه باشگاه كارآفريني نوجوان استان گيلان به عنوان چهارمين استان كشور در اداره كل آموزش فني و حرفه اي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، باشگاه كارآفريني نوجوانان با برنامه مشترك اداره كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعي ، كانون كارآفريني استان و اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان آغاز به كار كرد.

محمد حسيني ، مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، در اين مراسم ضمن بيان سياستها و رويكردهاي سازمان آموزش فني و حرفه‌اي در راستاي آموزشهاي مهارتي، به اهميت اجراي اين طرح با بهره‌گيري از استعدادها و ظرفيتهاي نوجوانان اشاره كرد.

وي خاطرنشان كرد: با عنايت به افتتاح اين باشگاه و ايجاد نگاه و رويكرد نو، اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان همچنان نسبت به همكاري مجدانه در جهت تقويت روحيه كارآفريني همراه با ساير دستگاههاي متولي اقدام مينمايد.

حسيني در اين مراسم ضمن تقدير از اين حركت جديد، بيان كرد : اميد است با اين روند و نگرش ، موضوع كارآفريني در امر آموزش تقويت گرديده و شاهد تلاش و همت مضاعف در جهت پيشبرد اهداف باشگاه باشيم.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی