***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نخستین نشست راهبردی ستاد امر به معروف استان گیلان در آموزش فنی و حرفه ای
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۰۸:۴۱ تعداد بازدید : 203 نسخه چاپی

نخستین نشست راهبردی ستاد امر به معروف استان گیلان در آموزش فنی و حرفه ای

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر باید عملکردی قوی ، علمی و ظریف داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  استان گیلان ، به منظور تعامل موثر نشست مشترکی با حضور محمد حسینی ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و حسن کربلایی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

در این نشست مشترک، محمد حسینی ضمن اشاره به اهمیت اجرای مبانی و اصول امر به معروف و نهی از منکر به تشریح رویکرد و سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت .

وی در ادامه با اشاره به اهمیت نقش آموزشهای مهارتی در اشتغال خاطر نشان ساخت : با هدف تقویت فضای کسب و کار در روستاها مبتنی بر رسته های اولویت دار طرح تکاپو اقدامات ویژه ای، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان درخصوص آموزش روستائیان انجام داده است.

حسینی در پایان جلسه ضمن تشکر از اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: امید است با احیای این فریضه مهم با همکاری سایر دستگاهها اجرایی شاهد پیشبرد اهداف این ستاد باشیم.

گفتنی است در این نشست عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به طور مشروح ارائه شد و برنامه های آتی مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی