***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
همکاری جهاد کشاورزی و کمیته امداد در اجرای طرح چندین درآمدی کردن روستاییان
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۱۲:۰۶ تعداد بازدید : 287 نسخه چاپی

همکاری جهاد کشاورزی و کمیته امداد در اجرای طرح چندین درآمدی کردن روستاییان

در نشست مشترک اداره كل آموزش فني و حرفه اي ، سازمان جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی(ره) زمینه های اجرایی شدن طرح چندین درآمدی کردن روستاییان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان، درخصوص طرح و به منظور بررسی چالشها و فرصتهای موجود، برای نخستین بار نشست مشترك اداره كل آموزش فني و حرفه اي ، سازمان جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.

محمد حسيني مديركل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان در اين نشست با بيان رويكردها و اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي در زمينه ارائه آموزشهای مهارتی و تربیت نیروی ماهر منطبق با نیاز بازار کار و در راستای اشتغال در حرف دارای ارزش افزوده، اهمیت طرح چند منبع درآمدی کردن روستاییان را تشریح کرد.

وی در ادامه افزود: به سبب ضرورت موضوع، مراحل اجرایی در اولین فرصت بررسی و مصوبات جهت انجام اقدامات بعدی ابلاغ خواهد شد.

حسینی در پایان جلسه ضمن تشکر از سازمان جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطر نشان ساخت: آموزش فنی و حرفه ای جایگاه ویژه ای در توسعه اشتغال دارد و امید است با وجود منابع و ظرفیتهای موجود در استان گیلان و با همکاری دستگاههای اجرایی شاهد اشتغالزایی بیشتر و بهره وری افزون تر نیروهای شاغل باشیم.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی