***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان رتبه مربی نمونه کشوری را کسب کرد
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۱:۰۳ تعداد بازدید : 457 نسخه چاپی

مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان رتبه مربی نمونه کشوری را کسب کرد

حسین شاهرخ زاده مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 شهرستان رشت در هفته ملی مهارت موفق به اخذ تقدیرنامه مربی نمونه کشوری شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان و براساس رای کمیته ارزیابی انتخاب مربیان و روسای نمونه مراکز دولتی، حسین شاهرخ زاده مربی مرکز شماره 16 شهرستان رشت، مربی نمونه کشوری در سال 1398 شد.

جناب آقای حسین شاهرخ زاده

مربی محترم مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شانزده رشت

با سلام

هفته ملی مهارت، فرصتی نیکو است تا از برترین های عرصه مهارت و کارآفرینی در راستای توسعه فرهنگ مهارت آموزی و تحقق نهضت مهارت افزایی از دانایی به توانایی تجلیل به عمل آید.

ضمن تبریک 6 مرداد، روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، کسب عنوان "مربی نمونه کشوری" در سال 1398، بر اساس رای کمیته ارزیابی انتخاب مربیان و روسای نمونه مراکز دولتی را حضورتان تبریک گفته، همت والا و تلاش های اثربخشتان را در مسیر توانمندسازی و توسعه سرمایه های انسانی ارج می نهم.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در جلسه ای ضمن تقدیر از تلاش های این مربی توانمند و با سابقه ، تحول روزافزون از آموزشهای نوین را خواستار شد.

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی