***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير ساعت ۱۰:۴۱
معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان انزلی: افراد مهارت دیده می توانند در ایجاد کسب و کار موفق باشند
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۰۸:۴۴ تعداد بازدید : 311 نسخه چاپی

معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان انزلی: افراد مهارت دیده می توانند در ایجاد کسب و کار موفق باشند

دیدار و نشست معاون برنامه ریزی  فرمانداری شهرستان انزلی با رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرک صنعتی انزلی در فرمانداری شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرک صنعتی انزلی ، نشستی فی مابین رییس مرکز شهرک صنعتی انزلی با  معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان انزلی  برگزار شد .

 در این نشست تونگو معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان انزلی اظهارداشت ، که برای ایجاد کسب وکار موفق می بایست افراد آموزش های مهارتی لازم را ببینند و پس از توانمند شدن نسبت به ایجاد بنگاه اقتصادی اقدام نمایند که این کار باعث رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار خواهد بود .

همچنین ایشان در خصوص چند منبع درآمدی کردن روستاییان که یکی از برنامه های مهم و موثر اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان می باشد بیان داشت ، لازم است با همت سایر دستگاههای اجرایی بتوانیم در این خصوص گام های خوبی را برداریم.

وی در ضمن از فعالیت مرکز شهرک صنعتی انزلی که با دراختیار داشتن کارگاههای آموزشی فعال بر اساس نیاز بازار کار نسبت به توانمند سازی جوانان و روستاییان و همچنین دانشجویان و سایر اقشار فعالیت می نمایند قدردانی نمود .

هادی صمدی رییس مرکز شهرک صنعتی انزلی در این نشست به تشریح فعالیت های مرکز شهرک صنعتی در بخشهای دولتی ،خصوصی ،صنایع ،آموزش روستاییان و... پرداخت و توضیحات لازم را خدمت معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان انزلی بیان نمود.

در پایان مقررگردید در اولین فرصت تیم بازدید کننده ای از فرمانداری شهرستان انزلی به مرکز شهر ک صنعتی مراجعت نمایند.  

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی