***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نشست راهبردی ریاست فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت و ریاست کمیته امداد منطقه سه
زمان درج : ۱۳۹۸ سه شنبه ۹ مهر ساعت ۰۷:۴۶ تعداد بازدید : 114 نسخه چاپی

نشست راهبردی ریاست فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت و ریاست کمیته امداد منطقه سه

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت، نشستی راهبردی با محوریت توانمندسازی اقشار تحت پوشش حمایتی فی مابین ریاست آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد منطقه ۳ شهرستان رشت برگزار گردید .
در این نشست که با حضور کارشناسان دو مجموعه برگزار شد . یوسفی رئیس مرکز ضمن خوش آمدگویی از کمرنگ بودن هم افزایی دو مجموعه در شهررشت جهت رسالت حوزه آموزشی انتقاد نمود و خواستار همکاری در حوزه های مختلف شهری و روستایی گردید . یوسفی مجموعه برنامه های سازمانی را که می تواند با کمک کمیته امداد امام خمینی( ره) گره گشای حوزه اشتغال مددجویان باشد تشریح و بیان نمود که دستگاه آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان رشت با وجود ۵ مرکز تخصصی برادران و یک مرکز تخصصی خواهران در بخش دولتی و بیش از ۲۰۰ آموزشگاه آزاد دربخش خصوص آماده انعقاد قرارداد آموزشی می باشد. وی یکی از برنامه های برجسته اداره کل فنی و حرفه ای گیلان را ایجاد خانه های کارآفرینی دانست و خواستار همکاری در این طرح برجسته شد . در ادامه امیری رئیس کمیته امداد منطقه سه رشت ضمن تشکر از ایجاد فضای مثبت کاری در دومجموعه پیشنهاد همکاری با حضور میدانی در دهستان پیربازار رشت جهت ایجاد خانه کارآفرینی را داشت و همچنین خواستار اعلام حرفه های آموزشی خواهران و برادران جهت برنامه ریزی آموزشی با انعقاد قرارداد گردید. در ادامه ضمن تبادل نظر کارشناسان دو مجموعه حلقه مفقوده این همکاری را ایجاد دبیرخانه مشاوره و هدایت شغلی دانستند که مقرر گردید که این موضوع در اولویت قرار گیرد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی