***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ خرداد ساعت ۱۴:۵۸
برگزاری نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی دررشت
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۴ مهر ساعت ۱۴:۰۷ تعداد بازدید : 1088 نسخه چاپی

برگزاری نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی دررشت

نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی در خاورمیانه اسفند امسال آغاز در شهر رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، مسابقات ملی ربات های کشاورزی برای نخستین بار در خاورمیانه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و با محوریت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار می شود.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در این باره گفت: این مسابقات طی 3 روز، در 5 لیگ و در 2 بخش آزاد و دانش آموزی برگزار می شود. شرکت کنندگان در بخش آزاد در 3 لیگ ربات های نشاگر، ربات های پیمایشگر و ربات های چینشگر و در بخش دانش آموزی در 2 لیگ ربات های   جا به جا کننده گیاهان و روبات های سم پاش به رقابت می پردازند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کارشناسان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با صرف 1000 نفر- ساعت و به مدت 3 ماه به طراحی این پروژه پرداختند، گفت: مراحل طراحی پروژه برگزاری مسابقات ملی ربات های کشاورزی پس از ارائه پیشنهاد و تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در شورای سیاستگذاری ملی و استانی نیز مصوب شده است.

حسینی افزود: برگزاری نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت آموزش و پرورش، وزارت جهاد کشاورزی، استانداری گیلان، معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی اجرا خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان برای ثبت نام در مسابقات ملی ربات های کشاورزی که از تاریخ 14 الی 16 اسفند 1398 و در دهکده الگویی بومگردی آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار می شود، می توانند به پایگاه اینترنتی  www.Agrobotcup.com مراجعه نمایند.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی