***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری نشست مشترک رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي لاهيجان با رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان لاهيجان و سياهكل
زمان درج : ۱۳۹۸ شنبه ۹ آذر ساعت ۰۹:۱۰ تعداد بازدید : 87 نسخه چاپی

برگزاری نشست مشترک رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي لاهيجان با رئيس  بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان لاهيجان و سياهكل

در راستاي اجراي تفاهمنامه زمینه همكاري با اداراتي همچون بنياد شهيد و امور ايثارگران، جهاد كشاورزي،اداره كار،كميته امداد در جهت برگزاري دوره هاي ويژه برقرار می گردد.

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای لاهیجان، در راستاي اجراي تفاهمنامه في مابين بنياد شهيد و امور ايثارگران و  سازمان آموزش فني و حرفه اي جلسه اي با حضور خليلي رئيس مركز لاهيجان و شمسي پور رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران لاهيجان و حق جو رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران سياهكل با حضور كارشناسان در مركز لاهيجان برگزار گرديد.

در اين جلسه علی خليلي ضمن خوش آمد گويي پيشنهادهايي در زمینه همكاري با اداراتي همچون بنياد شهيد و امور ايثارگران، جهاد كشاورزي،اداره كار،كميته امداد در جهت برگزاري دوره هاي ويژه ارائه نمودند.

بنابراین گزارش شمسي پور رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران لاهيجان در ارتباط با كاربرد دوره هاي فني و حرفه اي و ارتباط آن با پرداخت وام هاي اشتغال ،آموزش جامعه هدف صحبت نموده اند.

در ادامه حق جو رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران سياهكل در مورد تعهدات و تفاهمنامه هاي في ما بين دو سازمان سوالاتي را مطرح نموده اند،و در پاسخ توضيحاتي از سوي ملكي معاون مركز لاهيجان  در ارتباط با دوره هاي آموزشي ،هزينه ها ، استانداردهاي آموزشي،محل و مكان برگزاري دوره ها و چگونگي همكاري ارائه نمودند و سپس صورتجلسه همكاري امضاء گرديد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی