***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
همکاری های اتحادیه اصناف با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ارتقاء می یابد
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۰:۰۵ تعداد بازدید : 547 نسخه چاپی

همکاری های  اتحادیه اصناف با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ارتقاء می یابد

در نشست مشترک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با نایب رئیس اتاق اصناف کشور و رئیس اتاق اصناف استان بر افزایش همکاری مشترک و آموزش مهارتی شاغلین صنایع و صنوف تاکید شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در نشست مشترک محمدحسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با جلال الدین محمدشکریه رییس اتاق اصناف استان و نایب رئیس اتاق اصناف کشور بر تامین نیروی مورد نیاز صنوف از بین دارندگان گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای تاکیدشد.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور، در ابتدا ضمن قدردانی از تلاش های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ارائه خدمات آموزشهای مهارتی به افراد فاقد مهارت عنوان کرد:  بایستی نگاه ما به مقوله آموزش جدی باشد و با توجه به ظرفیت بالایی که درمراکز آموزش فنی و حرفه ای وجود دارد می توان با همکاری اصناف به ارتقاء تخصصی مهارت و تربیت افراد مورد نیاز بازار کار کمک کرد .

جلال الدین محمد شکریه بیان داشت: می توان با تشکیل کارگروه مشترک بین آموزش فنی و حرفه ای و اتحادیه اصناف به بنگاه های فعال به منظور شناسایی و جذب نیروی کار مستعد و توانمند ، کاهش هزینه های جذب و بکارگیری نیروهای فاقد مهارت کمک نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان نیز در این نشست به تشریح و تبیین برنامه های فنی و حرفه ای استان در خصوص نحوه ارائه گواهی صلاحیت حرفه ای شاغلین صنایع و صنوف ، توانمندسازی ، مهارت افزایی و توسعه منابع انسانی پرداخت.

محمدحسینی همچنین اظهارداشت: آموزش فنی و حرفه ای گیلان تلاش دارد تا به افرادی که به دنبال کارآفرینی و ایجاد اشتغال هستند کمک نماید تا درکنار تولید علاوه بر بالابردن ظرفیت کارآفرینی و بهره وری بیشتر نیروی کار بتوانند از توانایی نیروی مهارت دیده بهره لازم را ببرند.

وی در ادامه این نشست خواست تا نيازهاي آموزشي شاغلين و همچنين فرصتهاي شغلي آينده اصناف را به اداره کل اموزش فنی وحرفه ای استان جهت برنامه ريزي آموزشي اعلام گردد.

شایان ذکر است، در این جلسه طرفین خواهان همکاری مشترک آموزشی از جمله برگزاری نشست های تخصصی و انعقاد تفاهمنامه همکاری شدند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی