***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير ساعت ۱۳:۱۷
همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با سامانه تدارکات دولت الکترونیک (ستاد ایران)
زمان درج : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۸:۴۶ تعداد بازدید : 137 نسخه چاپی

همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با سامانه تدارکات دولت الکترونیک (ستاد ایران)

در راستای همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با سامانه تدارکات دولت الکترونیک (ستاد ایران)، دوره آموزشی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ویژه مهارت آموختگان و کارآفرینان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان دوره آموزشی آشنایی با سامانه تدارکات دولت الکترونیک در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت با تدریس مسئول سامانه تدارکات دولت الکترونیک (ستاد ایران) در استان گیلان برگزار شد.

در این دوره آموزشی ضمن ارایه مباحث کارآفرینی نحوه ثبت نام در سامانه ستاد ایران به عنوان تامین کننده کالا و خدمات و مزیت های این سامانه توضیحاتی ارایه شد.

مهارت آموختگان آموزش های فنی و حرفه ای که موفق به اخذ مدارک تخصصی در رشته های مختلف شده باشند، می توانند با مراجعه به سامانه setadiran.ir نسبت به اعتبارسنجی و اخذ مجوز شرکت در مناقصات اقدام نمایند.

شایان ذکر است بر اساس آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، کلیه دستگاههای اجرایی پس از ابلاغ مدیریت سامانه ملزم به استفاده از این سامانه جهت انجام خریدها، انجام مناقصات و مزایدات خود می باشند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای سامانه تدارکات دولت الکترونیک

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی