***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی حرفه ای گیلان و سازمان جهاد کشاورزی استان
زمان درج : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير ساعت ۰۷:۵۹ تعداد بازدید : 162 نسخه چاپی

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل  آموزش فنی حرفه ای  گیلان و سازمان جهاد کشاورزی استان

تفاهمنامه ی همکاری مشترک بین سازمان جهاد کشاورزی گیلان و اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان در راستای ارتقای دانش نظری و عملی کشاورزان به امضاء رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی، مهمترین  برنامه های فنی و حرفه ای استان را آموزش هدفمند و رونق بازار کسب کار با آموزش نیروهای توانمند و کار آفرینی برشمرد.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه سال گذشته 300 هزار نفر در راستای اجرای تفاهم نامه 800 نهاد و سازمانهای بخش خصوصی و دولتی از آموزش ها ی فنی و حرفه ای بهره مند شده اند افزود: پیش بینی می شود امسال با توجه به قرارداد هزار نهاد دولتی و همچنین بخش خصوصی تعداد مهارت آموزان  به 400 هزار نفر افزایش یابد .

 وی همچنین خاطر نشان کرد: امسال 900نفر از کشاورزان گیلانی از آموزشهای فنی و حرفه ای بهر مند می شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اذعان داشت: درروند اجرای این تفاهم نامه از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری فنی و حرفه ای استان برای آموزش روستائیان، فارغ التحصیلان بخش کشاورزی در صنایع تکمیلی و تبدیلی در راستای ارتقاء دانش عملی و نظری بخش کشاورزی استفاده می شود.

در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت : این تفاهم نامه با هدف استفاده از ظرفیت های مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه استان و سازمان جهاد کشاورزی برای ارتقای سطح علمی کشاورزان و بهره برداران  این عرصه امضا شد.

علی درجانی افزود: افزایش تولید ، علمی کردن کشاورزی و کاهش هزینه تولید را یکی از مزیت های اجرای این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت : برای توسعه کشاورزی استان و ایجاد رغبت در کشاورزان و بهره برداران برای تولید این تفاهم نامه در سالهای آینده هم اجرایی می شود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی