***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
۵۴ هزار نفر در گیلان پارسال آموزش های مهارتی را فرا گرفتند
زمان درج : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير ساعت ۱۸:۱۳ تعداد بازدید : 148 نسخه چاپی

۵۴ هزار نفر در گیلان پارسال آموزش های مهارتی را فرا گرفتند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: پارسال ۵۴ هزار نفر در آموزشگاه های خصوصی و دولتی استان آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلاتف محمدحسینی روز چهارشنبه در جلسه شورای مهارت استان گیلان در استانداری افزود: از این تعداد ۲۶ هزار نفر در بخش دولتی و ۲۸ نفر در بخش خصوصی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آموزش های مهارتی را فرا گرفتند .

وی اظهار داشت: گردشگری، آموزش های کشاورزی، صنایع دریایی، صنایع دستی و هنرهای سنتی، صنایع غذایی و خدمات بازرگانی از اولویت های آموزش های مهارتی است .

حسینی با بیان اینکه آموزش فنی و حرفه ای در گیلان دارای ۲۰ مرکز آموزش دولتی با ۱۵۳ کارگاه و۵۰۳ شاغل است، خاطر نشان کرد: ۸۰۰ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای با یک هزار و ۸۰۰ کارگاه و ۲ هزار و ۶۵۳ شاغل در این استان فعال است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان توسعه آموزش های مهارتی را از برنامه ها عنوان و اضافه کرد: ۸۰ تفاهمنامه همکاری با استانداری، منطقه آزاد و غیره داریم .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه انطباق آموزش ها با برنامه های توسعه استان و آمایش سرزمین بیان داشت: ارتقاء بسترهای سنجش و صلاحیت حرفه ای را در استان ارتقاء دادیم .

محمدحسینی با اشاره به رونمایی از سامانه شاغلان صنعت ساختمان در گیلان بیان داشت: طرح ساماندهی مهارت آموزان و شاغلان صنعت ساختمان، بهبود کیفی ساخت و ساز، آموزش بهره وری نیروهای شاغل در صنعت ساختمان از اهداف راه اندازی این سامانه است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ،با بیان اینکه آموزش های گردشگری سال گذشته از سوی آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد، خاطر نشان کرد: دوره های مختلفی را برای مدیران بوم گردی فعال و متقاضیان اخذ تسهیلات برگزار کردیم .

جلسه شورای مهارت استان گیلان روز چهارشنبه با حضور علی اوسط هاشمی در استانداری برگزار شد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی