***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: اقدام مشترک و اثربخشی با سایر دستگاه های اجرایی داریم
زمان درج : ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ مرداد ساعت ۱۴:۵۹ تعداد بازدید : 65 نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان:  اقدام مشترک و اثربخشی با سایر دستگاه های اجرایی داریم

محمدحسینی در جلسه شورای مهارت فرمانداری شهرستان رشت گفت: توسعه آموزش های مشارکتی با سایر دستگاهها از برنامه های این اداره کل می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان،  محمدحسینی در جلسه شورای مهارت که در محل فرمانداری رشت برگزار شد، به تشریح وظایف شورای مهارت استان پرداخت و خاطر نشان کرد: شورای مهارت استان مسئولیت هدایت، برنامه ریزی و اجرای تمامی طرح های توسعه و حمایت از اشتغال را بر عهده دارد.

حسینی به اقدامات مشترک آموزش فنی و حرفه ای استان با سایر دستگاهها اشاره نمود و گفت: این اداره کل در راستای رسالت مهارت آموزی و ایجاد اشتغال به جامعه هدف با دستگاههای همچون کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و .. همکاری آموزشی می نماید.

وی با توضیح این مطلب که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان بمنظور توانمندسازی جامعه روستایی با دفتر امور روستایی و عشایری استانداری گیلان تفاهمنامه همکاری منعقد نموده اظهارداشت : در حوزه آموزش روستایی استان و شهرستان رشت بدنبال برندسازی هستیم.

محمدحسینی همچنین اظهارداشت: در سال جهش تولید، توسعه آموزشهای مهارتی روستایی، صنایع دریایی غذایی و خوراک در اولویت برنامه ی ما قراردارد.

درپایان جلسه از هادی یوسفی بعنوان رییس مرکز نمونه آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت و خانم رقیه فدایی مربی نمونه مرکز کشاورزی رشت از سوی فرماندار رشت تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی