***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاري کارگاه آموزشی گذر مهارت در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت
زمان درج : ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۰۹:۰۱ تعداد بازدید : 1391 نسخه چاپی

برگزاري کارگاه آموزشی گذر مهارت در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، کارگاه آموزشی " گذر مهارت" در دبيرستان دخترانه فرزانگان رشت برگزار گرديد .

برطبق اين گزارش این کارگاه آموزشی به مدت يك روز در رشته حصيربافي برگزار شد . این آموزش توسط خانم معصومه شهدي گلشني مربي خبره حصيربافي ارائه شده و در پايان اين كارگاه آموزشي به دانش آموزان شركت كننده ، گواهينامه مهارت اعطاء گرديد.

از اهداف مهم برگزاری کارگاه آموزشی گذر مهارت ، گسترش فرهنگ مهارت آموزی بین اقشار مختلف مردم بویژه نوجوانان و جوانان بوده و علاوه بر نشان دادن جایگاه و ارزش آموزش‌های مهارتی ، فرهنگ کار و اشتغال را توسعه  داده و تبیین مي کند . همچنين این برنامه ها با اهداف توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، اطلاع‌رسانی، تبیین نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه و آشنایی طيف هاي مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی به اجرا درمی‌آید.

لازم به ذكر است در راستای توسعه فرهنگ مهارت آموزی ، برای فراهم شدن طرح‌های اشتغال‌زایی ، طرح گذر مهارت در استان گيلان به اجرا درآمده است.

برچسب ها : روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها