جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

در نشست معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با همكاران تأكيد شد: رعايت اصل صداقت، امانت و درستي در رفتار فردي و سازماني
نسخه چاپی

يس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست  صميمانه با همكاران بر رعايت اصل صداقت، امانت و درستي در رفتار فردي و سازماني خانواده سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، نشست صميمانه معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با همكاران معاونت پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت، حوزه رياست، معاونت آموزش و مديريت فناوري هاي نوين آموزشي اين سازمان در تاريخ 12/10/95 برگزار شد.

رحمت اله رحمتي، قائم مقام سازمان، حميدرضا ثابت نژاد، معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت، رهام كيائي، معاون توسعه مديريت و منابع و سيد علي موسوي، سرپرست معاونت آموزش در نشست مذكور به بيان عملكرد و
برنامه هاي حوزه تحت تصدي خود پرداختند.

محمد امين سازگارنژاد، در نشست صميمانه با كاركنان اين سازمان ضمن ابراز خرسندي از فرصت ديدار نزديك با همكاران ، از برگزاري نشست هاي آتي به منظور تصميم گيري بر اساس همفكري و خرد جمعي استقبال كرد.

وي بيان داشت: تعالي جايگاه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و ارتقاي وضعيت رفاهي همكاران دغدغه هر روز من در طول حضور يكساله در اين سازمان بوده است و تمام تلاشم را در اين راستا دارم.

وي با بيان اين كه مهارت آموزي در نظام آموزش كشور مغفول واقع شده است، اظهار اميدواري كرد: با همراهي و همدلي كاركنان سازمان بتوانيم وظايف خود را به خوبي محقق ساخته و در قبال وجدانمان سرافراز و در قبال جامعه پاسخگو باشيم.

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي افزود: نگاه دستگاه هاي نظارتي بايد نسبت به سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور نگاهي آموزشي باشد.

سازگارنژاد افزود: اميدوارم در مجموع بتوانيم در كنار هم كارها را پيش برده و براساس خرد جمعي و مشاركت تمامي كاركنان پيش رويم.

وي در پاسخ به درخواست همكاران در خصوص اجرايي شدن چشم انداز و منشور سازماني بيان داشت: قانون ها، برنامه ها، اسناد، برنامه هاي جانبي در آموزش و تحول در نظام آموزش كه ازعمده فعاليت هاي اين سازمان است مي بايست،ملموس بوده و قابليت اجرايي و عملياتي داشته باشند.

معاون وزير در ادامه از همكاران خواست تا برنامه پيشنهادي خود را براي سال 1396 ارائه دهند تا با هماهنگي و بررسي حوزه هاي آموزشي و پژوهشي و با استفاده از تمام ظرفيت ها و تجهيزات و در نظر گرفتن اولويت به مرحله اجرا برسد.

محمد امين سازگارنژاد با اشاره به گستره مخاطبان اين سازمان تأكيد كرد: مديريت فناوري هاي نوين آموزشي تمهيداتي را در راستاي توسعه آموزش هاي مهارتي الكترونيكي براي مخاطبان فراهم و اجرايي سازد.

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با تأكيد بر نقش مهم شركاي اجتماعي در تحقق اهداف نظام آموزش مهارتي كشور از بخش خصوصي به عنوان بازوي پرتوان آموزش هاي فني و حرفه اي نام برد و خواستار حمايت دولت در راستاي سرمايه گذاري در بخش خصوصي اين سازمان شد. 

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با اشاره به امضاي سند 2030 يونسكو كه در آن برآموزش مستمر ومادام العمر، سازگار با محيط زيست، ايمن، بدون در نظر گرفتن جنسيت ومطابق با شرايط جغرافيايي تأكيد مي شود، از همه كاركنان اين سازمان براي رائه  راهكار هاي پيشنهادي خود در راستاي  اجرايي نمودن اين سند دعوت كرد.

سازگار نژاد در ادامه با بيان حضور فعال و چشمگير اين سازمان در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي الكامپ تأكيد كرد كه تمامي كاركنان با اراده، همت و عرق كاري با وجود محدوديت هاي پيش رو تعهدات خود را به بهترين وجه محقق سازند.

وي در خاتمه ضمن ابراز خشنودي از ديدار نزديك با همكاران اين سازمان سلامتي و دستيابي به دستاوردهاي خوب و رضايتمندي بيشتر مخاطبان از اين سازمان را آرزو كرد.

در اين نشست همكاران به بيان درخواست ها، نقطه نظرات و پيشنهادات خود پرداختند و توسط معاونين به سؤالات همكاران پاسخ داده شد.

شايان ذكر است، نشست معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با همكاران ساير حوزه هاي ستادي در آينده نزديك برگزار مي شود.

 


نسخه چاپی
بازگشت

سه شنبه,۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۷ ق.ظ

تعداد بازدید :  120 مرتبه

s