جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد
حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
مشاغل خانگي
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

 

 

نشست صمیمی معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ورییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با کارکنان ، مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان
نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی  آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، طی نشست صمیمی دکتر سازگارنژاد معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کشور که در روز شنبه مورخ 28/12/95 با همکاران و مربیان مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان حضور یافت.

در ابتدای این نشست رحیم عطایی پور ضمن خوش آمدگویی به دکتر سازگار نژاد ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به تشریح  عملکرد و اقدامات صورت گرفته این اداره کل پرداخت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان اظهار داشت؛ این  اداره کل در سال ۹۵ در بخش های مختلف آموزشی فعالیت داشته است که با توجه به اهمیت برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تعاملات بین دستگاهی در اولویت بوده است.

عطایی پور با اشاره به اینکه اجرای برنامه های بخش هفتگانه که مورد تاکید ریاست محترم سازمان می باشد در سال ۹۶ دنبال خواهد شد خاطرنشان کرد: رویکردی جدید در سال ۹۶ بحث استفاده از فضاهای مجازی و یادگیری الکترونیکی با دو طرح نما و شمیم پیرامون بحث نماد و شناسه مهارت آموزی الکترونیکی است. که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت تمام شرکت های استان گیلان و افرادی که در این حوزه توانمند هستند در طرح مذکور در سال ۹۶ استفاده خواهد شد و  تاکید کرد: هدف تهیه محتوای یادگیری الکترونیکی به صورت بسته های آموزشی در دسترس جهت آموزش‌های بلا مکان و بلا زمان برای عموم و آحاد مردم است.

بنابراين گزارش، در اين نشست دکتر سازگارنژاد ،ضمن ابراز قدرداني از زحمات  مدیرکل و مجموعه همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سالي كه گذشت،و نويد سالي پربار، بر همدلي و هم افزايي هر چه بيشتر آنان در سال آتي تأكيد كرد.

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،با نگاهي اجمالي به فعاليتهاي صورت گرفته اين سازمان در سال 95 و مثبت ارزيابي نمودن آنها در تحقق اهداف سازماني، بيان داشت:اميدواريم در سال آينده بتوانيم با مشاركت جمعي و همدلي در راه رسيدن به اهداف متعالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گام برداريم.

محمدامين سازگارنژاد با اعلام اين خبر با تأکيد بر اين که بايد سازمان فني و حرفه‌اي تکليف خود را با تغييرات و توسعه فناوري اطلاعات در دنيا روشن کند، گفت:‌ سال 96 با استفاده از ظرفيت‌هاي فناوري اطلاعات،‌ محتواي الکترونيکي در کنارآموزش‌هاي سنتي خواهد بود

وي اذعان نمود، با اشاره به اين که نسل جوان بايد همگام با تحولات آموزشي و الکترونيکي گام بردارد، اظهارکرد: کارزار فناوري اطلاعات و ارتباطات هر روز پيچيده‌تر و سخت‌تر مي‌شود و از همين رو بايد در سال 96 نسبت به تحولات جديد رويکرد مطمئن و سريعي داشته باشيم.

معاون وزير تعاون،‌کار و رفاه اجتماعي با تأکيد بر اينکه با تمام اپراتورها تعاملات بسيار خوبي را آغاز کرده‌ايم، گفت: به لحاظ کيفيت و کميت در سال آينده شاهد رويدادهاي مهمي در حوزه ارائه آموزش‌هاي مهارتي خواهيم بود که در آن تنوع خلاقانه نقش مهمي خواهد داشت.

وي با بيان اين که هم‌اکنون با استفاده از بستر فناوري اطلاعات و ارتباطات تمام مردم دسترسي آزادي به اطلاعات دارند، گفت: اين موضوع در سال 96 نقش مهمي در ارائه آموزش‌هاي مهارتي سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور دارد و با استفاده از فناوري‌هاي جديد سمت و سوي آموزش‌ها تغيير خواهد کرد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: بستر الکترونيکي در زمينه ثروت‌آفريني و ارتقاي همه عرصه‌ها مورد توجه قرار گرفته و زمينه‌اي را براي افزايش اميد و تغيير رويکرد در ارائه آموزش‌ها را رقم زده است.

شایا ن ذکر در این نشست نمایندگان روسای مراکز و مربیان ضمن قدردانی از زحمات ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به بیان  پیشنهادات و چالشهای موجود آموزشی  پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 


نسخه چاپی
بازگشت

شنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹ ب.ظ

تعداد بازدید :  70 مرتبه

s