مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند ساعت ۰۹:۰۳
افتتاح مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی
زمان درج : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت ۱۴:۲۳ تعداد بازدید : 797 نسخه چاپی

افتتاح مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی با انعقاد تفاهم نامه با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان این مرکز با حضور رییس دانشگاه آزاد بندرانزلی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان صبح روز سه شنبه افتتاح شد .

رییس دانشگاه آزاد بندرانزلی در آیین افتتاح این مرکز با اشاره به اهمیت مسئله مهارت آموزی برای دانشجویان در طی دوران تحصیل گفت: دانشگاه‌ها نباید بر آموزش صرف تأکید کنند، بلکه باید با آموزش مهارت‌های مختلف دانشجویان را برای ورود به بازار کار مهیا سازند.

حسین شریفی افزود: بررسی وضعیت شغلی دانشجویان یکی از کارکردهای اصلی این مرکز است که براساس استقبال خوبی که از آموزش های فنی و حرفه ای در این دانشگاه در سال های گذشته شده است، امیدواریم مرکز به ماموریت های اصلی خود در کوتاهترین زمان ممکن دست یابد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان نیز با اشاره به ضرورت توجه به نیاز های بازار کار به مشاغل فعلی و آتی گفت: فضای بازار کار روزانه دچار تحول می شود و این موضوع هدایت شغلی را برای دانشجویان ضروری تر می نماید.

محمد حسینی با معرفی ظرفیت های مراکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در انسجام بخشی به آموزش های منجر به اشتغال که با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان انجام می شود، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی با سابقه خوب به خصوص در رشته های فنی و مهندسی، فرصت بسیار مناسبی را می تواند با همکاری آموزش فنی و حرفه ای استان در اختیار دانشجویان خود قرار دهد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد واحد انزلی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی