مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر ساعت ۱۱:۲۵
افزون بر ۲۱ هزار نفر در گیلان در آزمون سنجش مهارت رقابت کردند
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر ساعت ۰۸:۰۸ تعداد بازدید : 123 نسخه چاپی

افزون بر ۲۱ هزار نفر در گیلان در آزمون سنجش مهارت رقابت کردند

رشت - ایرنا- رئیس اداره سنجش و ارزشیابی آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: در نیمه نخست امسال ۲۱ هزار و ۹۷۳ نفر در این استان در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای رقابت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، رامین رفیع زاده  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در نیمه نخست امسال برای ۲۱ هزار و ۹۷۳ معرفی شده به آزمون در بخش های مختلف آموزشی از جمله صنعت ساختمان، تفاهمنامه، هماهنگ و آنلاین در تمامی شهرستان های استان گیلان آزمون برگزار شده است.

وی اظهار داشت: از این تعداد هفت هزار و ۴۱۲ نفر در صنعت ساختمان، چهار هزار و ۶۱۵ نفر در آزمون هماهنگ و ۲۰۲ نفر در آزمون تفاهمنامه شرکت کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۲۹۷ نفر موفق به نمره قبولی شدند.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت آموزش فنی و حرفه ای گیلان خاطر نشان کرد: در بخش آزمون های آنلاین ۹ هزار و ۷۴۴ نفر شرکت کردند که از این تعداد هشت هزار و ۱۴۰ نفر موفق به اخد گواهینامه مهارتی شدند.

رفیع زاده بیان داشت: از ۲۱ هزار و ۹۷۳ شرکت کننده در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای آموزش فنی و حرفه ای گیلان ۱۹ هزار و ۴۳۷ نفر موفق به کسب نمره  قبولی شدند.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت آموزش فنی و حرفه ای گیلان اضافه کرد: آموزش های مهارتی توسط دو بخش دولتی و غیردولتی به متقاضیان ارائه می‌ شود.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارای ۲۰ مرکز دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارائه آموزش های مهارتی در گیلان فعالیت دارند.


فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی