آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين ساعت ۱۳:۰۱
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا: مهارت آموزی فرصتی برای توانمندسازی متقاضیان است، که منجر به اشتغال زایی می شود‌
زمان درج : ۱۳۹۹ شنبه ۱۳ دي ساعت ۱۰:۱۰ تعداد بازدید : 114 نسخه چاپی

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا: مهارت آموزی فرصتی برای توانمندسازی متقاضیان است، که منجر به اشتغال زایی می شود‌

سلمان نصرت طلب تصریح کرد، بهره گیری از آموزشهای مهارتی و فنی و حرفه ای سطح دانایی افراد را افزایش و بسترحضوردر بازار کار را برای آنها فراهم می کند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، سلمان نصرت در گفتگوی اختصاصی با خبر گیلان افزود: مرکز فنی وحرفه ای میرزاکوچک صومعه سرا در راستای افزایش توانمندی های علمی و عملی ، تربیت نیروی انسانی ماهر و ایجاد شغل هدفمند و پویا برای متقاضیان آموزشهای مهارتی برنامه های خوبی تدوین و دراین مسیر حرکت می کند.

نصرت طلب ادامه داد: از همه همشهریان عزیز خصوصاً جوانان جویای کار، افراد فاقد شغل تقاضا داریم که از منابع، امکانات و ظرفیت های موجود دراین مرکز بهره مند شوند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا درادامه بااشاره به عملکرد ۹ ماهه آموزشی در حوزه های مختلف این مرکز خاطر نشان کرد: ۵۸۰ نفر دوره و ۱۰۵ هزارو ۲۰۲نفر ساعت در بخش موسسات کارآموزی و آموزشگاههای آزاد این شهرستان از آموزشهای مهارتی و فنی و حرفه ای بخش غیردولتی بهره مند شدند.

نصرت طلب افزود: از این تعداد ۲۳۰ نفر در حوزه صنعت و ۳۵۰ نفر در حوزه خدمات ثبت نام شدند، که بیشترین متقاضیان علاقه مندان به رشته های طراحی دوخت وبرق قدرت بودند.

وی یادآورشد: در حوزه آموزش در محیط کارواقعی و مراکز یادگیری هم تعداد ۱۱۰ نفر از آموزش بنگاه های اقتصادی بهره مند و بالغ بر ۷۵ هزار ساعت آموزشی را گذراندند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا همچنین با اشاره به اینکه Tبر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان ، آموزشهای مهارتی در کلیه حوزه ها حتی در آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای صومعه سرا نیز تعطیل نبوده اظهار داشت:

با توجه به اعلام محدودیت های ستاد ملی کرونا آموزشهای تئوری به صورت مجازی برگزار شد.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی