***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۰:۲۴
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان عنوان کرد: مناسب سازی فضای اداری برای حضور معلولان و جانبازان ضروری است
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲ دي ساعت ۱۱:۰۱ تعداد بازدید : 204 نسخه چاپی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان عنوان کرد: مناسب سازی فضای اداری برای حضور معلولان و جانبازان ضروری است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: فضای ساختمان اداری اداره کل و مراکز استان برای حضور معلولان و جانباران مناسب‌سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی در جلسه كمیته مناسب سازی فضای اداری که با حضور نماینده اداره کل بهزیستی برگزار گردید، اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب به معلولان و جانبازان دفاع مقدس وظیفه همه مدیران و کارکنان است که خدمات مطلوب و مورد نیاز رابه این عزیزان ارائه دهند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان تصریح کرد: این اداره کل تمام تلاش خود را می نماید تا افراد معلول و جانباز بدون هیچ دغدغه ای خدمات مورد نیاز خود را از اداره کل و مراکز تابعه دریافت نمایند.

در ادامه خانم سروش نماینده اداره کل بهزیستی استان با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای اساسی سازمان بهزیستی توانمند سازی معلولان است، خاطرنشان کرد: توانمند سازی معلولان نیاز به برخی اقدامات دارد که مناسب سازی یکی از آنها است .

وی مناسب سازی را یکی از دغدغه های مهم معلولان دانست و اظهار کرد: جامعه باید طوری مناسب سازی شود تا همه معلولان بتوانند در آن نقش موثری داشته باشند چرا که بدون حضور فرد معلول در جامعه توانمند سازی وی نیز صورت نمی گیرد.

نماینده اداره کل بهزیستی با تاکید براین موضوع که گیلان یکی از مسن ترین استانهای کشور می باشد گفت: خدمت به قشر معلول جامعه وظیفه ذاتی تمامی دستگاه های اجرایی است و باید در حل مشکلات این عزیزان تلاش مضاعفی صورت پذیرد.

لازم بذکر است: مسیر رفت و آمد، آسانسورهای ویژه معلولان در اداره کل و ایجاد سطح شیب دار در ساختمان مراکز برای صندلیهای چرخدار و...  مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی