***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۰:۲۴
دوره آموزشی آداب و اسرار نماز در اداره کل آموزش فنی و وحرفه ای گیلان برگزار شد
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي ساعت ۰۷:۳۱ تعداد بازدید : 441 نسخه چاپی

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز در اداره کل آموزش فنی و وحرفه ای گیلان برگزار شد

اولین دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان و مدیران ستادی و مراکز در سالن جلسات در اداره کل آموزش فنی و وحرفه ای گیلان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، اولین دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان  در سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان توسط استاد مربوطه حاج آقا جلوه از اقامه نمازاستان برگزارشد .

برگزاری برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و دوره های آموزشی و ترویجی اقامه نماز یکی از اهداف و برنامه های تدوین شده این اداره کل در راستای اجرای توافقنامه نماز است که در همین راستا تلاش گردیده دوره آموزشی آداب و اسرار نماز را برای کارکنان و مدیرانی که تا کنون این دوره عمومی را نگذرانده اند برگزار گردد.

و این دوره ها که جزء دوره های تکمیلی فرهنگی و آموزشی مصوب و با هدف ارتقای سطح معلومات دینی و قرآنی کارکنان می باشد،به مدت 8 ساعت آموزشی  می باشد که در پایان دوره، از سوی ستاد اقامه نماز برای شرکت کنندگان، گواهینامه آموزشی صادر خواهد شد .

شایان ذکر است در این دوره آموزشی مباحثی از جمله: زیباخوانی و احکام نماز و نمازشناسی واصول و مبانی شیوه های دعوت به نماز،راه های صحیح ارتباط اثر گذار در محیط تربیت فرزندان  مطرح و در پایان نیز کارکنان سوالات خود را در رابطه با موارد مطرح شده در این دوره آموزشی بیان داشتند .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی