***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۰:۲۴
اقدام مشترک سازمان جهاد کشاورزی و آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در حوزه آموزش های مهارتی و هوشمند سازی کشاورزی
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي ساعت ۰۸:۳۶ تعداد بازدید : 533 نسخه چاپی

اقدام مشترک سازمان جهاد کشاورزی و آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در حوزه آموزش های مهارتی و هوشمند سازی کشاورزی

درجانی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، بر آمادگی این سازمان در حوزه آموزش های مهارتی و هوشمندسازی کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، با هدف توسعه اقدام مشترک آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و سازمان جهاد کشاورزی، جلسه ای با حضور مدیر کل و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و رییس و معاونان سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در محل این اداره کل برگزار شد.

محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، با اشاره به مجموعه فعالیت های این اداره کل در قالب اقدام مشترک با دستگاه ها گفت: در نظر داریم همه مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در حوزه آموزش روستایی فعال شده و از ظرفیت ادارات شهرستانی جهاد کشاورزی به منظور افزایش اثربخشی آموزش ها و شناسایی گروه های هدف استفاده شود.

وی با اشاره با انعقاد تفاهمنامه بین این اداره کل و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی افزود: در راستای اجرای طرح ساماندهی آب بندان ها و تالاب های استان، پیوست آموزش مهارتی متناسب با نیازهای آموزشی موجود تدوین و به استانداری ارایه شده است تا با همکاری دستگاه های ذیربط به ویژه جهاد کشاورزی، اجرا شود.

حسینی با اشاره به برگزاری نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی در دهکده الگویی بومگردی واقع در مرکز آموزش کشاورزی و گردشگری روستایی رشت، بر اهتمام این اداره کل در توسعه هوشمندسازی کشاورزی و ارایه آموزش های مرتبط تاکید کرد.

درجانی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، از نگاه ویژه آموزش فنی و حرفه ای به آموزش های کشاورزی و روستایی تقدیر نموده و بر آمادگی این سازمان در اجرای اقدام مشترک در حوزه آموزش های مهارتی و هوشمند سازی کشاورزی تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی استان، فرآیند ساماندهی آب بندان ها را شروع کرده است گفت: روستاهای حاشیه آب بندان ها، علاوه بر بهره برداری از ظرفیت آبی آب بندان ها، می توانند از ظرفیت های بیشتری مانند پرورش ماهی، پرورش ماکیان و گردشگری روستایی بهره ببرند که این امر، مستلزم ارایه آموزش های مهارتی لازم به روستاییان است که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای می تواند در کنار جهاد کشاورزی، آموزش های مهارتی لازم را به روستاییان ارایه کند.

در ادامه، کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، در خصوص بهره گیری از ظرفیت های موجود به منظور توسعه همکاری های آموزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.   

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی