***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۰:۲۴
نهمین جلسه شورای اداری-آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ دي ساعت ۰۹:۵۵ تعداد بازدید : 545 نسخه چاپی

نهمین جلسه شورای اداری-آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد

شورای اداری- آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با محوریت بررسی ارایه گزارش عملکرد 9 ماهه مراکز تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان،جلسه شورای اداری- آموزشی این اداره کل در مرکز شهید باهنر و با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و مراکز با هدف سنجش عملکرد 9 ماهه اول سال جاری و نحوه اجرای مصوبات هشتمین جلسه شورای اداری در مراکز توسط رییس اداره آموزش و پژوهش جلسه تشکیل شد .

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، در این جلسه ضمن اشاره به عملکرد9 ماهه مراکز، به بیان اهمیت تلاش و بهره برداری از ظرفیتها و امکانات کارآمد در فرصت باقیمانده تا پایان سال و در راستای تحقق تعهدات آموزشی پرداخت .

وی همچنین بر ضرورت توسعه فرهنگ مهارت آموزی، کسب و کار و کارآفرینی، ایجاد انگیزه برای فرصتهای شغلی تاکید کرد و خواستار کیفی سازی در خصوص میز خدمت، امور پذیرش ، ثبت نام ، مشاوره و رهگیری اشتغال کارآموزان شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ادامه گفت : رسالت مجموعه آموزش فنی و حرفه ای توان افزایی افراد است و ارتقای بهره‌وری منابع انسانی ما را در بهره گیری از سرمایه‌هایی که ظرفیت‌های زیادی برای فعال شدن آنها وجود دارد یاری میکند

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی