***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۰:۲۴
مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری گیلان : آموزش فنی و حرفه ای استان در گسترش مهارتهای به روز موفق بوده است
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۹ دي ساعت ۱۱:۱۸ تعداد بازدید : 158 نسخه چاپی

مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری گیلان : آموزش فنی و حرفه ای استان در گسترش مهارتهای به روز موفق بوده است

سعید زاهدی در آیین افتتاحیه دوره آموزشی نصاب فیبر نوری، یکی از نیازهای اصلی جامعه را بهره مندی از فناوری های نوین و فرهنگ استفاده ازآن معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی فیبر نوری سعید زاهدی اظهارداشت: فناوری فیبر نوری یک ضرورت نوین است که به افزایش ظرفیت کارآفرینی و اشتغال جوانان استان کمک شایان توجهی می نماید.

مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری گیلان در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در پیگیری و اجرای دوره های آموزشی به روز و  منطبق بر نیاز بازارکار گفت : در عصر انفجار اطلاعات یا کلان داده، دانش و انتقال آن بزرگترین سرمایه یک سازمان می باشد ، که می تواند با تربیت افراد متخصص به رشد، توسعه و پیشرفت یک جامعه کمک کند، افزود: خوشبختانه فنی و حرفه ای استان برای نخستین بار در کشور توانست با برگزاری دوره هایی همچون آموزش مدیران بومگردی و نصابان فیبر نوری قدمهای بسیار خوبی در مسیر ارتقاء مهارت های مورد نیاز استان بردارد.

وی اجرای دوره آموزشی فیبر نوری برای اولین بار درکشور با همکاری شرکت مخابرات گیلان را یکی دیگر از اقدامات قابل تحسین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  برشمرد و برحمایت همه جانبه استانداری گیلان از این اداره کل تاکید نمود.

لازم بذکر است نسل جدید فیبر نوری موسوم به FTTH از فناوری های جدید در حوزه خطوط انشعاب اینترنت خانگی است که علاوه بر سرعت بالا و سهولت در دسترسی به اینترنت، یک خط تلفن اینترنتی را همزمان در اختیار کاربران قرار می دهد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی