***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
گیلانیان به پیشواز ثبت رشت به عنوان شهر ملی رشتی دوزی ایران رفتند
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۳۰ مرداد ساعت ۰۸:۴۸ تعداد بازدید : 112 نسخه چاپی

گیلانیان به پیشواز ثبت رشت به عنوان شهر ملی رشتی دوزی ایران رفتند

مراسم رونمایی از استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت( رشتی دوزی) با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و دیگر مقامات استانی در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی در حاشیه برگزاری مراسم رونمایی از استاندارد آموزش قلاب دوزی رشت( رشتی دوزی) با تاکید بر اهمیت نقش جایگاه این هنر سنتی بعنوان میراثی ماندگار و تاکید بر ترویج، معرفی و آموزش آن به نسل آینده اظهارداشت: اهتمام به صنایع دستی و ایجاد اشتغال در روستاها، مهاجرت معکوس از شهر به روستا را در پی خواهد داشت.

وی یادآور شد: با سرمایه گذاری در این بخش می توان شاهد اتفاقات بسیار مطلوبی چون ایجاد اشتغال، درآمدزایی و ایجاد نشاط اجتماعی برای علاقمندان این رشته باشیم و آینده خوبی را برای توسعه گردشگری استان رقم بزنیم.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در مراسم پیشواز ثبت رشت به عنوان شهر ملی رشتی دوزی ایران خاطرنشان کرد: بالغ بر ۲۴ هزار هنرمند صنایع دستی در بیش از ۸۰ رشته در گیلان فعالیت می‌کنند و ۶۴ محصول از اقلام صنایع دستی استان نشان مرغوبیت و شش کالا نشان یونسکو دریافت کرده‌ اند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی