***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
بمناسبت هفته دولت :آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم افتتاح شد
زمان درج : ۱۳۹۹ دوشنبه ۳ شهريور ساعت ۰۷:۴۰ تعداد بازدید : 128 نسخه چاپی

بمناسبت هفته دولت :آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم افتتاح شد

این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان و در فضایی به مساحت 90متر و با ایجاد اشتغال برای 5 نفر یکی از مدرنترین آموزشگاه ها می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، همزمان با اولین روز از هفته دولت با حضور نصرت طلب(رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا ) ، سیدمحمدی (فرماندار محترم شهرستان ) ، کیانی فرد(شهردار صومعه سرا) ، معاونین عمرانی وسیاسی فرمانداری صومعه سرا و جمعی از روسای ادارات مختلف شهرستان ، آموزشگاه آزاد آرایش وپیرایش مردانه میثم به بهره برداری رسید.

در این مراسم نصرت طلب ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطر شهدای گرانقدر بخصوص شهیدان رجایی و باهنر ، بیان داشت : این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان و در فضایی به مساحت 90متر و با ایجاد اشتغال برای 5 نفر یکی از مدرنترین آموزشگاه ها می باشد.

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا، با بیان اینکه یکی از مهمترین استراتژی های این آموزشگاه مدرنیزاسیون فضای آموزشی آن می باشد ، اذعان داشت : آموزش در این آموزشگاه به صورت عملی و کاملاً کاربردی جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد برنامه ریزی گردیده است.

وی در ادامه اظهار داشت : امید داریم تا با حمایت و پشتیبانی همه مسئولین از این گونه طرح ها در سطح شهرستان شاهد رفع معضل بیکاری جوانان باشیم.

در ادامه فرماندار محترم شهرستان با آرزوی موفقیت روز افزون برای آقای فتاحی موسس آموزشگاه ، اظهار داشت : امیدواریم با افتتاح این آموزشگاه خدمات ارزنده ای به همشهریان محترم ارائه داده شود

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی