***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
رقابت ۱۲۰ نفر در مرحله استانی مسابقه های ملی مهارت گیلان
زمان درج : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۰۷:۵۷ تعداد بازدید : 70 نسخه چاپی

رقابت ۱۲۰ نفر در مرحله استانی مسابقه های ملی مهارت گیلان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از آغاز مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقه های ملی مهارت در این استان با رقابت ۱۲۰ نفر از جوانان زیر ۲۱ سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از مرحله استانی مسابقه های ملی مهارت در مرکز فنی و حرفه ای شهید انصاری رشت در گفت و گو با خبرنگار صداو سیمای مرکز استان افزود: این رقابت ها از سوم شهریور آغاز شده و تا بیستم ماه ادامه دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اظهار داشت: ۱۵۸ جوان زیر ۲۱ سال از ۲۲ تیرماه تا ۳۰ مرداد در مرحله شهرستانی مسابقه های ملی مهارت در ۲۸ رشته از جمله اتصالات چوبی، آجرچینی، آشپزی، الکترونیک، تاسیسات الکترونیکی،  تبرید و تهویه، توسعه نرم افزارهای موبایل، جواهر سازی، جوشکاری، رباتیک، مدیریت سیستم های تحت شبکه، صافکاری خودرو و غیره با هم رقابت کردند.

محمدحسینی خاطر نشان کرد: پس از برگزاری مرحله شهرستانی مسابقه های ملی مهارت در گیلان ۱۲۰ نفر در رشته های مختلف مهارتی به مرحله استانی راه یافتند.

وی بیان داشت: ۳۸ کارشناس درون سازمانی و ۱۰ کارشناس برون سازمانی داوری مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقه های ملی مهارت را بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه برگزیدگان مرحله استانی به رقابت های کشوری راه می یابند، اضافه کرد: مرحله کشوری مسابقه های ملی مهارت پاییز برگزار می شود.

۲۰ مرکز دولتی فنی و حرفه ای و ۸۰۰ آموزشگاه در استان گیلان فعال است.  

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی