بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی: از کتاب" توسعه لذت های زندگی" رونمایی شد
زمان درج : ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ آبان ساعت ۱۱:۵۲ تعداد بازدید : 320 نسخه چاپی

بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی: از کتاب

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و در نخستین روز از این هفته کتاب "توسعه لذت های زندگی" نوشته محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سالن جلسات منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و در نخستین روز از این هفته کتاب "توسعه لذت های زندگی" نوشته محمد حسینی با حضور دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مهندس رحیم شوقی معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی، فعالان حوزه فرهنگ و هنر در سالن جلسات منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی رونمایی شد.

این کتاب در پنج فصل با عنواین زندگی جذاب من ، تفکر مکتوب، تلاش شش درصدی ، رضایت ادراکی از زندگی و گل در ۱۷۵ صفحه آماده و در طراحی جلد و صفحات این کتاب به منظور تصویر سازی متن در ذهن مخاطب، از طرح های گرافیکی با بهره گیری از سبک هنر مفهومی استفاده شده است.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی بیش از ۱۳ رویداد و نشست فرهنگی بصورت حضوری و مجازی را به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی کتاب های مناسب در حوزه های مختلف تدوین کرده است.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
اطلاعات آماری
شوراهای فرهنگی ومذهبی