مسابقه" تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور(در شرایط کرونا )"برای نخستین بار در کشور   
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ بهمن ساعت ۰۹:۱۲
برگزیدگان مسابقه تجارب آموزش مجازی مربیان فنی وحرفه ای کشور معرفی شدند
زمان درج : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۰:۵۳ تعداد بازدید : 143 نسخه چاپی

برگزیدگان مسابقه تجارب آموزش مجازی مربیان فنی وحرفه ای کشور معرفی شدند

رشت - ایرنا - اسامی برگزیدگان مسابقه پژوهشی تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شرایط کرونا که به میزبانی گیلان برگزار گردید، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۷۲ نفر از مربیان فنی و حرفه ای سراسر کشور در مسابقه پژوهشی تجارب آموزش مجازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شرایط کرونا شرکت کردند که در نهایت سه نفر به عنوان برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان افزود: در این مسابقه عباس مقدسی از استان همدان اول شد، کیوان فرجی سینا از گیلان در جایگاه دوم قرار گرفت و الهام حیدری از خوزستان و حسین نیکخو از خراسان رضوی مشترک سوم شدند.

وی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت هفته پژوهش برای نخستین بار در کشور از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد، اظهار داشت: فراخوان این مسابقه از دهم آبان تا پانزدهم آذر انجام گرفت که آثار مربیان در قالب تجربیات تدریس در فضای مجازی دریافت شد.

حسینی خاطر نشان کرد: آثار منتخب به صورت کتاب الکترونیکی" تجارب آموزش مجازی" طراحی و در سازمان آموزش فنی و حرفه ای بارگذاری می شود که مالکیت آن با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان است.

۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد با همکاری بخش خصوصی برای ارایه آموزش های مهارتی در استان گیلان فعالیت دارند.

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی